Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélye ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye ennek az egésznek vagy csak kihasznált?

Figyelt kérdés
Hétvégén voltam egy buliba pár haverommal, és volt egy srác aki az elejétől kezdve nagyon bejött, aztán amikor este beszélgettünk mindannyian, odajött dumálni, és bókolgatott, odáig fajult h kimentünk sétálni, és leültünk egy padra, aztán beszélgettünk, és smároltunk. Láttam valamit a szemében ami úgy éreztem hogy nem hazudik, persze nem szerelmet de valami csodálatfélét...Akkor nem gondoltam arra h kihasználhat,,, de most... szal számot cseréltünk másnap és aztán hazamentünk, de nem igazán akart még találkozni velem. :( Bár köbö először tegnap beszéltünk először msnen, és megint aranyos volt. Ez még így rendbe is lenne, de láttam vmit amit nem kellett volna, nézegettem facebookját, és láttam h vkinek irt komit a képe alá, és ilyeneket h ő az akit egyedül szeretek, és ezt nyiltan felvállalom, :'( EZEKET MÉG A MEGISMERKEDÉSÜNK ELŐTT IRTA, de akkor is nagyon lesokkolt, hogy ilyeneket ir hogy megpróbálja megszerezni a csajt... meg iwiwre hogy gyönyörű, facebookra meg azt h aki nem iwiwes az is tudja ugyhogy ide is irom h gyönyörű. Nemtudom hogy ezek után mi lesz. Tegnap megkérdeztem tőle h van e más akivel kavar, de azt kérdezte: mért kavartam volna veled ha lenne?!... segitsetek nagyon belézugtam :'( 16/l
2010. aug. 18. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat a bizalomról szól. az én olvasatomban legalábbis akivel járok az megcsinálhatja velem amit akar, tehát ha akar átver, megveret, kirabol, megzsarol, stb. tehát akkora bizalmat adok amekkora az életembe is belekerülhetne. És amint ezt a bizalmat inogni érzem, kezdem rövidebbre húzni a pórázt. Aztán repül a csaj.

De ha egy ilyen kapcsolatban vagyok, akkor ha én átadom magam neki akkor Ő a felelős értem, és ez fordítva is igaz. Példaképp - szélsőséges - , nem fogom meg a kezét mikor belém akarja vágni a kést, vágja csak belém de a lelkén száradok utána ezt jól tudja.

Ilyen módon sztem nem lesz ilyen problémád, illetve ha lesz aki kihasznál, egyből felismered legközelebb ha ilyen van kilátásban, és tudsz lépni, tesztelni a párod.

Szép napot kíván a GURU

2010. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak kihasznál.

ha majd nem jön neki össze a nővel, akit gyönyörűnek tart, akkor téged választ, de amíg lát egy szikrányi esélyt a csajnál, addig nem lesz veled.

2010. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd.Nyilvánvaló,hogy hazudik..az ilyenekért nem érdemes mégcsak gondolkodni se ..
2010. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hagynám én...Csak tényleg ilyeneket mondott józan állapotban nekem, hogy milyen édes vok, meg h annyira gyönyörű...és ez a csaj meg előttem volt és lehet h már nem jelent neki semmit.
2010. aug. 18. 15:02
 5/7 anonim válasza:
Biztod h. kihasznál...de ha szakítana is a bnőjével (ha van neki) akkor lehet h. veled is ugyan ezt csinálná... :S
2010. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI MINDEN VÁLASZT. RÁJÖTTEM ÉNIS MOSTANRA, ÚGYHOGY HAGYOM A KIS ÉDEST, HADD ÉLJEN AZZAL AKIVEL AKAR,, UHH ÉPP IDEJE VOLT FELÉBREDNI.
2010. aug. 18. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
engem is csak kihasznál :S
2010. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!