Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 személy közül hogyan válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 személy közül hogyan válasszak?

Figyelt kérdés

Adott két lány. Az egyiket 11 évvel ezelőtt ismertem meg amikor én voltam 12 éves. Szerintem ő volt az első lány akibe szerelmes voltam. Nagyon sokat sírtam miatta még fiúként is. Ugyanis ő Budapesti én meg Marosvásárhelyen lakok. Gyerekként nagyon sokat beszéltünk, de nem mertem bevallani neki semmit tekintve, hogy egy másik országban laktam.


Van viszont most egy másik lány. Ő a mostani barátnőm aki idősebb nálam viszont ugyanolyan mint én csak nőbe,de 2 éve együtt vagyunk. Ugyanazok a hobbijaink,barátaink.


Itt jön a bökkenő. A kiskori lány akit hónapokig szerettem újra felbukkant az életemben. Véletlenül talált meg és írt rám. Ez egy hónapja történt. Azóta mindennap beszélek vele. Sokat változott, de olyan lett a személyisége, hogy mint a mágnes úgy vonz. Minden percben vele akarok beszélni, meg akarom ölelni és elmondani, hogy mennyire szerelmes voltam belé akkor. Külsőleg nyilván más lett, de vonzó nagyon. Olyan érzések jöttek viszont rám ami miatt úgy érzem konkrétan megcsalom a barátnőmet akit szeretek. Viszont most képtelen vagyok kiverni a fejemből a másik lányt aki több száz kilométerre lakik tőlem. Megbeszéltük hogy nyáron elmegyek Budapestre hozzá. De ezen ki fog akadni a barátnőm. Ugyis azt se tudnám be adni neki hogy rokon vagy bármi.


2021. márc. 9. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Mit vársz tőlünk, hogy támogassunk abban, hogy megcsald azt a nőt, akivel 2 éve együtt vagy és elmondásod szerint tök jól érzed magad?


Vagy beszéljünk le életed gyerekkori szerelméről, akiről lemondanál egy langyosvíz kapcsolat miatt?


Vagy erkölcscsőszt játszva rábeszéljünk, hogy szakíts a mostanival, mert így korrekt, aztán két szék közül a padlóra esel és jó esetben legalább pár jó szexben lesz részed, de a gyerekkori illúziód is lerombolódik néhány hét vagy hónap alatt?


Esetleg ezek után könyörögd vissza magad a mostani 2 éveshez, aki talán megbocsát, de utána egész hátralevő életedben munícióként fogja minden vita alkalmával használni ellened ezt a szakítós gyerekkori szerelmes történetet?


Azt hittem ilyen érzelmi kavalkádot csak a nők tudnak produkálni...


Mi nem tudunk dönteni helyetted. Neked kell tudnod, hogy mennyire jó ez a kapcsolat és hogy ez a fellángoló valami tényleg az ő részéről is el nem múló dolog, vagy csak a covid miatti unalom és a Facebook trükkös algoritmusának az eredménye.


Ahogy azt is, hogy érzelmileg labilis emberként mennyire tudnál együttélni a tudattal, ha csak egy beteljesületlen szex miatti dolog az egész és ezt egész hátralevő életedben titkolnod kell a nő elől, akivel együtt élsz. Aztán már ezen felbuzdulva egész kis önigazolás-várat építhetsz, hogy talán ő is megcsal és akkor ha lúd, legyen kövér. Lépegessünk félre ezzel-azzal. Aztán lehet, hogy ő rájön erre és nem közli nyíltan, hanem ő is megcsal azzal a plátói szerelmével, akit pont a hűség fogadalom miatt utasított vissza. Te pedig rájössz és utána már szent meggyőződésed lesz, hogy az összes félrelépésedet megérdemelte.


Tipikus kapcsolati játszmák alakulhatnak ki ebből az egészből. És a gerinctelen út a kifizetődőbb, ezért tart itt a világ, ahol. Ugyanis, amiről nem tud a másik, az nem fáj neki.

2021. márc. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Az 1.tökéletesen leírta, amit gondolok. Plusz az a helyzet, hogy a kis bp-i qrva észrevette, hogy nem ő a Te vilagod közepe, az Univerzum mindensége, ezéet most próbál nektek bekavarni. Ez egy játszmázós, ostoba tyúk. És Te ebbe vagy szerelmes. Ti férfiak sem éppen az éles eszetekről és a sakkjátszma-szerű logikátokról vagytok híresek. Tisztelet a kiveteleknek.
2021. márc. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt ilyen gyerekkori plátói szerelmem, akivel csak nagyon jó barátok voltunk szerinte, mert nagyokat beszélgettünk, én meg persze sokat sírtam ezen. Bár én lány vagyok :) Szerintem ebbe több az, amit beleképzelsz, mint ami lehetne. Bár nem láthatunk bele az életedbe, szívedbe, de szerintem sokunknak akad ilyesmi a padláson. Ez inkább egy szép emlék nekem, amire öregen már nem nyergelnék át olyan mellől, aki jóban-rosszban kitartott mellettem. De ha az ember sokat dédelget egy álmot, az meg tudja mérgezni a párkapcsolatot, s pláne ha a jelenlegi döcögős szakaszban van, csábító minden lehetőség vagy ami annak tűnik. Mindenesetre csak olyat tegyél, amit hasonló helyzetben a másiktól elvárnál, és viseld érte a felelősséget.
2021. márc. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Fej vagy írás.
2021. márc. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Valaszd a nagyobb csicsut
2021. márc. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts és menj a régihez. A mostani barátnőd is megérdemli hogy stabil kapcsolatban legyen olyannal aki szereti. Ha pedig téged így elcsábított egy másik akkor nem te vagy a megfelelő neki. Menj és kalandozz.
2021. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán tetszel annak a lánynak, vagy csak barátkozik veled?

Minden esetre valami biztosan nem stimmel a kapcsolatodban, ha ez megtörténhetett. Ezek szerint a barátnőd személyisége és/vagy külseje még sem fogott meg eléggé.

2021. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De hát még mindig egy másik országban lakik, akkor meg mi a túrót remélsz ebből?
2021. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Régen mindketten szerelmesek voltunk egymásba. Most nyilván több lehetőségem van vele lenni. Nem kavart ő be semmibe se. Nem azért írt rám, mert engem akart. Szerintem van elég udvarlója ott pesten is. Meg nem vagyok olyan nagy szám pasi aki miatt epekednének. De szerintem a mostani barátnőm inkább olyan mint egy erős barátság csak.
2021. márc. 9. 22:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!