Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasitok is ilyen elavult alsogatyakat hord?

Figyelt kérdés

Pasimè olyan, mint egy oreg tata alsogatyaja. A formája... szóval nem boxer, hanem ilyen formatlan alsogatya.

Másnál meg nem láttam ilyet.


2021. márc. 9. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Fecskére gondolsz, vagy mégis mi a szarra?
2021. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Kit érdekel milyen az alsója, azt úgyis csak én látom otthon, ha annyira zavar akkor meg leveszem róla :D

Párommal együtt élünk, néha olyanokat feltud venni, szerintem a rendszerváltás előtti időkből való, de nem az anyja vagyok, hogy kidobáljam az alsóit meg vásárolgassak neki. Gatya alatt van, totál nem érdekel hogy néz ki, amíg mosva van és tiszta, felőlem hordja.

22n

2021. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Legalabb nyugodt lehetsz hogy nem csal meg :-D
2021. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Ezekre gondolsz? :D [link]

Ez szerintem is borzasztó :D az exem hordott ilyet, de akkor valamiért nem annyira érdekelt, csak megjegyeztem magamban, hogy "te jó ég"

2021. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2021. márc. 9. 21:29
 6/23 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi, de annyira elavult forma, hogy nincs is kep a neten róla,csak hasonlót találtam. Nem passzol hanem lóg. Nagyon gáz.
2021. márc. 9. 21:30
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
Jaj ezek a bő fazonúk pont olyan lohasztóak, mint a fecske. Mondd neki, hogy vegyen boxert. Gondolom ő sem szeretne téged nagyibugyiban látni.
2021. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem kényelmetlen a boxer, én a bő fazonút szeretem csak. Hiába, ahol van komoly cerka, oda a boxer nem való ;)
2021. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

#5 szerintem ez nem gáz


#4 ok ez tényleg nem a legjobb...

2021. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, hogy olyan? Na, ilyet a mostani barátom is szokott, nekem tetszik. Elavult gatyáról egyből a fecskére asszociálok, hiszen régen olyat hordtak (#4 voltam)
2021. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!