Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjuk meg a problémáin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a problémáinkat a férjemmel ha nem hajlandó beszélgetni és terápiára sem akar velem eljönni?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, ebből 3 házasság. Az első 3 év, az esküvő előtt csodás volt, virágzott a szexuális életünk, aktív életet éltünk, együtt futottunk, falat másztunk, hétvégeken kirándultunk, piknikeztünk. Társasági életet éltünk, család, barátok, új kapcsolatok kialakítása. Összeházasodtunk, akkor kb negyed évre meg jobban be voltunk gerjedve és egész nap szeretkezni tudtunk volna, teherbe is estem, de sajnos elvetéltem, ettől teljesen elhidegültünk egymástól. Ő hízni kezdett, mostanra már olyan 40 kilót hízott (kb 120 kiló), hirtelen a heti egy doboz cigiből kb napi egy lett. Az iránta érzett szexuális vágyam nagyon lecsökkent, és sajnos majdnem megcsaltam. Ekkor rájöttem hogy milyen rosszak közünk a dolgok, volt egy komoly beszélgetésünk. Ekkor jött a (már látom hogy rossz) gondolat hogy majd a teherbeesésem megment minket, de ismét elvetéltem. Ő engem hibáztat a hízása miatt, vagyis a “túl jó” főztömet. Én csalódtam benne, hogy nem állt mellettem mikor padlón voltam a vetéléseim miatt. Mostanság már nincs szex, csak egymás mellett élünk, sokszor külön is alszunk. Nagyon bánt a helyzet, de a megoldásra való törekvéseimet mind leszereli, rajta pedig azt érzem beletörődött a helyzetünkbe. Szerintetek mit kéne tennünk? 30N

2021. márc. 9. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Terápia? Válóper!
2021. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Higgadtan leultetni és elmondani: szeretlek, fontos vagy. De ha ez így megy tovább, akkor el fogunk válni. Én partner vagyok abban, hogy helyrehozzuk, de ehhez te is kellesz. Majd elmennek egy pár napra, addig nem keresnem, és várnam,hogy mit lép.

Már ennyiben te is helyre akarod hozni, és ez 100%.

2021. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

Fozz dietesan. Parolt ,grill etelek.

Sok zoldseg. Lehet az jol fuszerszni. Csokkentsetek a gabonat. Sutik,peksutik stb.


Ha lefogy,biztos jobban erzi magat a boreben.


A cigi is betesz az erekcionak. Azt is vhogy mersekelnie kell. Ezt feszultseglevezetesnek csinalja a legtobb ember.


Maszirozni nem szoktatok egymast?

2021. márc. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem felnőtt férfi, ez egy "manchild", egy nagyra nőtt óvodás. Sajnos túl későn vetted észre.
2021. márc. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Házassági bontóper. Pont.
2021. márc. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Nézzétek meg együtt: Amit még mindig tudni akarsz a szexről (eredeti cím: Hope Springs)
2021. márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha beszélni sem hajlandó róla,akkor sehogy.

Egyedül nem tudod összetartani kettőtök házasságát.

2021. márc. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%

Oh, innét vársz választ, amikor van egy marék megoldóember a környezetedben:

-kire hallgat, ki a barátja?

-esküvő volt, voltak tanúk - őket be lehet vonni

-ennek a durcás kisfiúnak vannak szülei - velük is beszélhetsz

-szereti a hasát - akkor fogd meg annál!


44/F

2021. márc. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
provokálással, zökkentsd ki az álomvilágából.
2021. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjedtől függetlenül menj el pszichológushoz. Elveszítettél 2 magzatot. Koncentrálj a saját gyógyulásodra, arra, hogy Te harmóniába kerülj saját magaddal a férjedtől (meg mindenki mástól) függetlenül. A férjeddel meg majd lesz valami. Most TE legyél fontos saját magadnak.
2021. márc. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!