Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá szépen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá szépen, finoman a páromat, hogy szülés után 2 évvel kezdjen újra adni magára?

Figyelt kérdés

A terhesség alatt nagyon csinos volt, nem is szedett fel sokat. Utána hagyta el magát, de megértettem a dolgot, nem is forszíroztan! Viszont minden segítsége megvan! Anyukámnak telken belül házat építettünk (nyugdíjas) így bármikor vigyáz örömmel a gyerekre! Takarítónö jár hozzánk, az ételt rendeljük, így ezekre sincs gond. Viszont azt látom, hogy nincs igénye újra csinosnak lenni, sportolni. A haját levágatta a tesójával rövidre, nem festi már, a szülés óta (nem szoptat, mert kényelmetlen neki) 15 kilót szedett fel, 165 cm és 70 kg, a hasa nagyobb mint szülés után volt. Nem akar sportolni, nem festi magát, a borotva használatát is mellözi az utóbbi idöben!

Nem tudom mi ez, régen nagyon adott magára. Amikor anyukám elvan a gyerekkel egész nap és pedzegetem, hogy tornázzunk egyet együtt, nincs kedve, a telefonját nyomkodja. Mondtam neki menjen el fodrászhoz de megsértödött. Már beszéltem vele erröl de nekem támadott, hogy én egy tipikus barom férfi vagyok.

Régen olyan szinten adott magára, hogy a magán fodrász alá nem adta, minden héten kozmetikus, körmös, stb. Most meg semmi. Engem meg azzal piszkál, ha megcsörren a telefonom, hogy biztos egy fiatal cicababa szeretöm keres. Hiába dicsérem öt az sem segít. Söt azt látom hogy mivel szülés után nagyon dicsértem, hogy nem is látszik az alakján, 2 hét sportolással formába jön, akkor kezdett csokikat enni.


2021. márc. 10. 10:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
megkapta, amit akart, innentől már nem számítasz. Vigyázz, mert ha válik, viszi a gyereket! Szóval vigyázz, ne húzd ki nála a gyufát!
2021. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%
A rendőr sorfal álljon fel a pajzsokkal, mindjárt érkeznek az őrjöngők, akik szerint neked semmihez nincs jogod, nem lehetnek vágyaid, nem akarhatsz semmit és úgy általában is gonosz vagy, mert ilyet vársz el a párodtól, hogy visszafogyjon vonzó, szexuálisan kívánatos testalkatúra.
2021. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy depressziós a feleséged? Bár én még nem szültem, de akkor, amikor nagyon mélyen voltam, képes voltam nagyon elhagyni magam. Beszéltetek már erről? Bántja valami?
2021. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Jaj tipikus nő (tisztelet a kivétel) szült egy gyereket és azt gondolja ez felmentség minden alol. De könyörgöm ne várjuk már el a másiktól hogy akkor is szeressen minket mikor másak vagyunk. Szerintem a feleséged gáz. Úgy van vele szült neked biztonságban érzi a kapcsolatot most már tesz rá magasról hogyan néz ki. Undorító az ilyen nő. Elvárják hogy ha szereted fogadd el így is. Hát szerintem ez rohadtul nem így megy mondom ezt nőként. A helyedben azt mondanám neki hogy igen egy fiatal cicababa aki még ad magára és nem hanyagolja el magát mint egy hajléktalan. Értem én hogy szereted de ha ez nem változik előbb utóbb vége lesz és ha ezt nem hajlandó felfogni akkor látszik mennyire is szeret téged.
2021. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jogos a kérésed. Én 2.5 éve szültem, nincs takarítónőm és főzni is mindennap szoktam, de ugyanúgy nézek ki, mint szülés előtt. Nem olyan nagy erőfeszítés havi 1x elmenni fodrászhoz, szőrteleníteni stb. Főleg, hogy egyébként semmi dolga nincs.
2021. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, nekünk nőknek semmi sem jó, de szerintem túl jó dolga van a feleségednek. Gyakorlatilag semmit nem kell csinálnia egész nap. Baromi unalmas, egyhangú lehet ez így. Nap végén nincs meg az "igen, megcsináltam" érzés. Vagy a kajarendelést hagyjátok abba, hadd alkosson a konyhában a feleséged. Vagy a takarítónőt mondjátok le, hadd rendezze ő az otthonotokat. Vagy menjen vissza dolgozni a feleséged, hogy kimozduljon, emberek között legyen. Mindegy, csak csináljon valamit, amitől ő is kompetensnek érzi magát. Egy 2 évessel otthon lenni nem nagy sikerélmény.
2021. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%

Én nem hinném,hogy szép finoman kellene rávenned a párod arra,hogy lassan térjen vissza a régi kerékvágásba és az anyaság mellett legyen nő/feleség is.

Tulajdonképpen ahogy leírod, a gyerekgondozáson kívül nincs más dolga.

Én azt nem értem,hogy amennyiben korábban ennyire - szinte túlzásba vitte- adott magára, miért változott ez ennyire meg?

Én idősebb vagyok, de alap amiket írsz: fodrász, kozmetikus, öltözködés, testalkat.

Természetesen most a vírushelyzetet figyelembe véve.


Egyszerűen ültesd le és kérdezd meg,hogy miért változott ennyire az igénye maga felé.És Feléd persze...

2021. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

Én is 2 éve szült nőként szólok a témához.

Teljesen megértelek kérdező. Ha biztosra tudod, hogy ez nem érdekházasság, tehát nem arról volt szó, hogy "gyorsan szülök egy gyereket, hogy a pénzes pasit megfogjam" , akkor a feleségednek inkább lelki gondjai lehetnek. Szerintem sincs sikerélménye, unja magát, nincs emberek között és így nincs motivációja, hogy csinos legyen.

Menjen vissza dolgozni, az sokat segítene a helyzetén. (engem is az billentett helyre)

Valószínűleg azért támad téged a féltékenységével és azért hanyagolja el magát, mert nincs önbizalma és ez egy ördögi kör.

Sajnállak kérdező, de szerintem ezen te nem tudsz segíteni, ezt magában kell elrendeznie.

2021. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
96%

Vissza kéne térnie az életbe. Nagyon meg lehet kattanni a semmittevéstől. Nem kell csinálnia semmit, nincsenek célok amiket elérhetne, nincs sikerélmény.

Az anyóssal való kapcsolata is megérne pár szót. Te nem biztos, hogy látod mi zajlik köztük mikor nem vagy ott. Szinte sosincs jó vége, ha a mama rátelepszik a frissen szült anyára. Lehet te azt látod, hogy anyád micsoda szent, mert mennyit segít, de az anyák nem igazán "segítségnek" szokták megélni, ha anyós non-stop ott köröz a fejük felett, okoskodik, kiveszi a gyereket a kezükből, stb. Ettől szar anyának érzheti magát, ami még inkább mélyebbre húzza.


Az az igazság, hogy te erőszakkal nem tudod rávenni semmire. Neki kell akarni. Ülj le vele beszélni. Nem kell mismásolni, legyél határozott. Egyszerűen mond el neki, hogy mi az ami bánt, miben szeretnél változást, és kérdezd meg, hogy neki mire van szüksége.

Ha kettesben nem sikerül dűlőre jutni, akkor pedig párterápia.

2021. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem bebiztosítitta magát a gyerekkel és szevasz.

Semmit nem kell csinálnia, el is tartják. Jó az élet.

Még jó, hogy nem akar változtatni. Mindene megvan, mindent megkap, kényelmesen elengedheti magát.

Valahogy ebből a haláli kényelemből ki kéne zökkenteni.

Elküldeni dolgozni, vagy tanfolyamra, legalább emberek között lenne. Szerintem akkor elkezdene foglalkozni magával.

2021. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!