Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy többször szexeljünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26N vagyok, párom 27F. 9 éve vagyunk együtt, ebből 1 éve élünk együtt. A páromnak nagyon stresszes a munkája, egyelőre nem tud váltani, de úgy néz ki, van kilátásban egy lehetőség neki. Heti 1x szexelünk, ami nekem sajnos nagyon kevés. 90%-ban én kezdeményezek. Próbáltam vele erről beszélni és biztosított arról, hogy nem velem van a gond, egyszerűen nagyon leköti a figyelmét a munkahelye, nagyon sokat agyal az ottani problémákon és nem tud a szexre gondolni. Ha ennél többször kezdeményezek, mindig visszautasít. Egyébként a kapcsolatunk alatt nem híztam el, azóta is tartom a súlyom, mióta összejöttünk, sokat sportolok.

Mit tehetnék? Hagyjam el? Várjak, hogy nála jobb lesz a helyzet?


2021. márc. 10. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Hu ez nagyon keves...
2021. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Biztos nem hagynám el ennyi idő után. Próbáljatok valami kompromisszumot kötni, először mondjuk heti két alkalom, vagy próbáljon meg egyéb módokon a kedvedre tenni.
2021. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Mit tehetsz? Elfogadod, hogy nem egy sétáló vibrátor, hanem egy ember. Tehát vannak érzései és problémái. Most épp stresszel, és nem segít ha ezen problémázol.


Legyél ott mellette, segíts, és légy türelmes. Addig használd a kezed vagy valami játékot magadon.

2021. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-as. Nem problémázok ezen, nem cseszegetem vele. Ha visszautasít, nem kezdek el vele hisztizni, meg zsarolni. Kíváncsi voltam a válaszokra, hogy mások mit tennének a helyemben. Természetesen támogatom mindenben.
2021. márc. 10. 13:17
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek meg, az nem megoldás, hogy te hallgatsz és zavar.
2021. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Nekünk szó szerint félévente van szex, közbe 2 3 havonta orál max.
2021. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

Jézusom. Ez nálam a b*zi kategoria.


Nalam napi 2 a minimum, de egy az letszukseglet kb.


A helyedben én lépnek, rövid az élet.


28N,43F

2021. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben járok és győzött a józan ész. Nekünk mondjuk heti 2x, de volt hogy visszautasított ami rossz érzés...azóta nem kezdeményezek, megvárom mig ő teszi.

Jobb, mintha mindig a szexen járna az esze és ha kevés akkor másnál próbálkozna.

Én az en páromat soha nem hagynám el emiatt főleg hogy minden tökéletes.

2021. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azon próbálj meg dolgozni hogy neki kevesebb legyen a stressz.
2021. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk csak a munkahelyváltás segített.


Mindketten fárasztó, hosszú munkaidős, stresszes melót csináltunk.


Férjem váltott, én pedig itthon vagyok a kislányunkkal.


Illetve ő edz 2 naponta itthon. Azóta még nagyobb a libidoja.

2021. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!