Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni h beszélj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni h beszéljen az érzelmeiröl? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Barátnömmel nemrég jöttünk össze tök jó minden de vmiért nem beszél az érzelmeiröl..ezt ö mondta h nem szokott beszélni róla még a barátjának sem..az lenne kérdésem h hogyan tudnám rávenni h beszéljen róla?engem ez egy picit zavar.

légyszi csak normális válaszokat kérek.köszi


2010. aug. 18. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerüen kérd meg hogy beszéljen neked... ha szeret igazán megteszi :)
2010. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem szeretné, ne erőltesd. Azt mondtad, még az elején tartotok a kapcsolatnak, ne várd, hogy azonnal feloldódik és ecsetelni kezdni, mit érez. Kezdd el te, próbálj neki beszélni az érzéseidről. De ne zúdíts mindent egyszerre a nyakába. Csak szépen lassan...
2010. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nehezen tudok beszélni arról amit érzek, szeretnék ezen változtatni mert páromat zavarja, hogy nem mondom el ha bánt valami. De megvan a bizalom köztünk és segít is ebben. Ha érezteted a barátnőddel, hogy tényleg fontos neked és beszélsz vele erről, megváltozhat a hozzáállása. Őszinteség ugye egy kapcsolat alapja.
2010. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte én is ilyen voltam amikor összejöttünk a párommal és őt is nagyon zavarta a dolog.Idővel próbáltam ezen változtatni és már egyre több mindent mondok el neki, mert rájöttem h az sem jó ha magamban tartom. Lehet csak idő kell neki, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz, jobban megbízzon benned...stb stb.
2010. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..majd akkor,szépen lassan lesz minden:)
2010. aug. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!