Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párotok, akiket utált a családotok és a barátaitok? Végül igazuk lett vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azért merült fel a kérdés, mert mindenki írja itt is, és sokáig én is úgy éreztem, hogy nem szabad hallgatnunk a környezetünkre a párunkkal kapcsolatban. Én nagyon sokáig kiálltam a volt párom mellett, még a családommal, barátokkal vesztem össze, illetve irigynek tartottam őket.


Esetemben sajnos igazuk lett, tényleg rosszul alakult a kapcsolat, de a szakítás már 100%-ban az én döntésem volt. Mégis rosszul érzem magam, amiért vak voltam, és nem láttam meg azokat a negatív tulajdonságokat, amelyek másoknak már sokkal korábban feltűntek. Ezért lennék kíváncsi a ti történeteikre. Esetleg vannak pozitív példák is, amikor a családnak, barátoknak NEM lett igaza, és hosszú távon boldogan éltek a pároddal?



2021. márc. 11. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Exemet igen... az utálás talán rossz szó, de nem kedvelték. Eleinte feltétel nélkül kedvelték (mert a barátom volt) de végül ő lett az első ember, akit nagyszüleim nem láttak szívesen. Ez azért elég nagy szó, nagyon barátságosak.


Fogalmam sincs hogy miért jöttem össze vele, nagyon fura srác volt.

2021. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exemet folyton dicsérgették, milyen aranyos, rendes gyerek, oké, az volt, de volt vele csomó probléma, persze a szüleim előtt tök normálisan viselkedett. A mostani barátomat meg az elején nem kedvelték, mert "jaaaj, a neten ismerted meg, ki tudja, milyen" és folyton mondogatták, hogy "á, úgyis vége lesz, távkapcsolat". Nem lett vége, és most már ők is ismerik.
2021. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok adni a környezetem véleményére. A családomnak elég kifacsart gondolkodása van a férfi-női kapcsolatokról. Pl. pár napos baba látogatáson az anyám és nagymamám már azzal reszkírozták a nővérem, hogy túl sokat szedett fel, ezt minél előbb le kéne adni. A szexxel mi a helyzet? Ha nem kapja össze magát elfogja hagyni a férje vagy félrejár.

Szóval mi szépek vagyunk genetikailag, de se a nagyit is elhagyták már, anyámatbis otthagyták... amúgy a nőv3rem férjét ajnározták, hogy milyen jó állása van, milyen család centrikus, és milyen megnyerő modorú biztos jó férj lesz... 2 gyerek után lelépett a nővérem mellől és a gyerektartásért is külön perre mentek.

Nekem az összes passim lefujjogták, hogy én csak lump pasikkal jövök össze, még a Japánban kinn dolgozó exem is küldött ajándékcsomagot nekem, amikor megtudta, hogy hónapokig kórházba feküdtem. És úgy általában az exeim érzelmileg többet támogattak ezen idő alatt, hozták a gyümölcslevet, virágcsokrot, mint a saját családom.


Nem is engedem belefolyni az életembe a családomat, mert egyik férfi sem felelne nekik, aki meg igen, abban meg én nem tudnék megbízni.

2021. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt ilyen, de nekem volt régen olyan barátnőm akinek a szülei nagyon nem kedveltek mert viszonylag rossz voltam és egy kisebb településen ez pont elég.
2021. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt, akit utáltak - olyan volt, akiről megvolt a véleményük. Meghallgattam őket, de nem befolyásolt a kapcsolatban. Nem volt igazuk, félreértettek dolgokat, belemagyaráztak olyanokat, amiknek közük nem volt a valósághoz. Azóta szakítottunk, de nem azok miatt a dolgok miatt, amik miatt ők pampogtak.
2021. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!