Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A koronavírus elõtt az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koronavírus elõtt az átlag pároknak mennyi énidõje/külön tevékenysége volt?

Figyelt kérdés
Nekem nincsenek barátaim, de volt heti 3 crossfit edzésem és minden évben meglátogattam a testvéremet Dél-Spanyolországban egy hétre.
2021. márc. 13. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a boldog történelmi időkben baromi sok énidőm volt, most már csak szenvedés az egész:)
2021. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyi, mint most. Hála égnek.

Mindketten eljárós típusok vagyunk, eleve koncerten ismerkedtünk meg 8 évvel ezelőtt (3 éve jöttünk össze hivatalosan), szóval tudtuk, hogy mire számítsunk.

Covid előtt barátom hetente-kéthetente ment koncerte, néha én is mentem vele, de ha nem érdekelt a zenekar, akkor nem. Ezen kívül eljárt kollégákkal is havi 1x sörözni, meg a legjobb barátaival is néha átmentek egymáshoz. Soha nem érdekelt, mert mindig bőven elég időt szakított rám is ezek mellett.

Én a covid előtt jártam úszni heti 3x, hétvégente 1 estét barátnőztem, vagy én is koncertre mentem. Nyáron volt, hogy elmentünk egy fesztiválra júliusban közösen, ő meg augusztusban elment egyedül egyre, mert ott nem érdekeltek engem a fellépők.


Tavaly nyáron költöztünk össze, pont a covid közepén. Volt sok home office mindkettőnknek, de ígyis megoldottuk, mai napig megoldjuk.

Hétköznap munka után én mindig játszok 1-2 órát a játékommal, addig ő zenét hallgat, sorozatozik. Ettől függetlenül közösen vacsizunk és lefekvés előtt 1 filmet megnézünk együtt.

Hétvégén ez nyilván több, ilyenkor simán van, hogy én fél napot is ellustizok a gép előtt játszva, ő meg addig darálja a sorozatát, vagy alszik (ő simán tud 10-11ig aludni, én max 8-9).

Ha megyünk valahová, pl. tegnap este is barátoknál voltunk, oda általában közösen, mert mindkettőnknek hiányoznak a barátaink és a 10fős bulik miatt nehéz összehozni ezeket. Ma délután anyához megyünk látogatóba, ő még alszik, én már játszok. Ha felkel közösen kitakarítunk, este meg azt csinál amit akar, sok időt töltünk mostanában együtt.


Ami nagy szerencse, külön van a háló és a nappali, tehát eltudunk vonulni ha kell. Én állítom, hogy baromi fontos egy kapcsolatban a külön tér, az én-idő. Kapcsolat előtt is önálló emberek voltunk és ezeket sosem szabad elfelejteni, elhagyni.

22N

2021. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is ilyen kapcsolatot akarok mint az előző válaszoló.
2021. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!