Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom kicsit túlreagálom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom kicsit túlreagálom de rossz hetem volt. Mégis jogos-e a hisztim? (Lent)

Figyelt kérdés

Együtt dolgozunk a párommal de még külön élünk. A héten egyszer találkoztam vele munkán kívül és úgy volt hogy most hétvégén a három napban találkozunk valamikor.

Én a következő két napban tanulni fogok, mert vizsgám lesz és ezért áthívtam ma délután, hogy együtt töltsük a délutánt meg a délelőttöt. Van ebéd, vacsi minden ami fincsi. Igen, spontán ötlet volt de jó ötletnek tűnt.

Ő porszívózást, portalanítást tervezett délutánra. Reggel már beállt a nyaka meg a csuklója rossz alvópóz miatt, délután mondtam neki hogy jöjjön át ma, pihentesse majd megcsinálja a következő két napban a takarítást.

Én nagyon szerettem volna ha átjön hogy együtt feltöltődjünk, nagyon rossz hetem volt, és nagyon jól esett volna a maratoni tanulásom előtt. 15 percre lakik tőlem autóval. Viszont ő holnap, holnapután akar átjönni mindenáron, de én tanulni szeretnék, és tudom hogy bújnék meg vele lógnék, ha itt lenne. És akkor összevesztünk ezen hogy én nem vagyok kompromisszumképes. Meg mi lenne ha össze lennénk költözve, mondtam, hogy nyilván akkor az előző öt napban is együtt lettünk volna, (de inkább több) lehet hogy tudnék figyelni a tanulnivalómra is.

Ti átraktátok volna ezt a takarítást, vagy inkább átjöttetek volna?


Tudom bagatell dologról van szó, csupán kíváncsi vagyok.


2021. márc. 13. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Tulreagaltad szerintem :)
2021. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ágyaz a szakításnak.
2021. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Qrvára törődik veled mondhatom.Tudja,hogy rossz heted volt?Tudja,hogy vizsgára készülsz?Hány négyzetmétert akar felporszívózni,hogy egész délután kitart a dolog?
2021. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanúgy ahogy a párod átrakhatná a takarítást, te is átrakhatod a tanulást. Ráadásul ahogy írtad spontán ötlet volt, tehát hirtelen kitaláltad mikor találkozzatok. A párod ehhez képest mást javasolt, amiből nem engedtél. Szerintem is túlreagáltad.
2021. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, átalakíthattam volna de ki akartam pihenni ezt a borzalmas hetet, és próbáltam minden egyebet megcsinálni ma, amit meg kell. Ezért gondoltam hogy kicsit átjöhetne, neki is jobb mint beállt izmokkal takarítani, a következő két napja meg teljesen szabad. Nem gondoltam hogy ezt én reagálom túl, vagy nagy kérés volt. Csak kicsit szükségem lett volna rá.
2021. márc. 13. 21:06
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindegy, köszönöm szépen a válaszokat, mentek a 👍-ok.
2021. márc. 13. 21:09
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Mindketten túllihegitek. Te is akkor tnaultál volna ma, ha holnap jön mégis. Baromira pitiáner hülyeségen pörögtök mnidketten.
2021. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Egy porszívózás meg egy portörlés egy teljes lakásra is max 1 óra. Ez egy baromi gagyi kifogás arra, hogy ma valszeg lusta volt átmenni. Ilyenkor nem neked kell a kompromisszum felé hajlanod szerintem.
2021. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyértelműen átmentem volna. Akkor is ha nem egy ilyen ritka kincs a párom.
2021. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

A kérdező is átmehetett volna hozzá, ha annyira közel laknak egymáshoz. Azért azt is meg lehet unni ha csak az egyik rohangál a másikhoz. A kérdésből nem derül ki a kérdező mennyit megy a párjához. Lehet a párjának kell állandóan hozzá mennie.

Ráadásul mivel ugyanott dolgoznak, lehet a párjának is rossz hete volt a sok munka miatt. Ez szintén nem derül ki a kérdésből.

Kérdező te meg ne tegyél fel kérdést ha nem tudod elviselni a választ. Te kérdezted hogy jogos-e a hisztid. Többen írtuk, hogy nem, erre ezen megsértődtél, hogy szerinted pedig jogos. Akkor minek kérdezted? A párodnak is ilyen könnyen megsértődsz?

Lehet a párodnak is szüksége lett volna rád, beállt nyakkal és fájó csuklóval nem könnyű ám vezetni.

2021. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!