Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a néger pasikért!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a néger pasikért! Van még valaki így? Esetleg van ilyen pasi fenn?

Figyelt kérdés
18/L
2010. aug. 19. 13:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerű a válasz az AIDS-es dologra: Afrikából ered (így jutott be Európába is), Afrikában toronymagasan a legnagyobb az AIDS-esek száma, ha nem tudtad volna.

És azért van(nak) bunkó válaszok, mert fehér létedre igazán lehetne benned annyi büszkeség, hogy nem fekszel össze olyanokkal, akik pár évtizede még és legtöbb helyen ma is ősközösségi szinten élnek, továbbá polgárháborúkban több százezer akár millió társukat ölik halomra, bozótvágókésekkel vágják ki a gyerekeket az anyák hasából stb..., de hát a média, a zeneipar nagy úr meg lehet szédíteni a tizenéves kislányokat, hogy milyen menők a néger srácok, csak aztán nehogy meglepődjél, ha el kapsz valami csúnya betegséget tőlük vagy el kezdenek erőszakoskodni veled...

2010. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
17%
16:04 nem tudod mit beszélsz, csak azért szitkozódsz, mert rád egy csaj sem néz, és mert egy kis senki vagy, mert nem kellesz senkinek
2010. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
hahaha :D hát ez egyáltalán nem talált, de hogyan is talált volna, ha azt se tudod kiről beszélsz, nem tudom hány éves vagy, de gondolkodásban max. 15 lehetsz. Pár hozzászólás alapján próbáltad kiismerni az életemet gratulálok, ritka hülye vagy :D Várok végre valami értelmes választ is, ha az előbbi írásaimat képes-e valaki cáfolni...
2010. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
16:42 már rég elmúltam 15, de ezt te honnan is tudnád, hisz nem ismersz. NA LÁTOD, MINDENKI TUD ÚGY ÍRNI MINT TE! de am te sem lehetsz több 14-nél, akik próbálják másoknak beadni a saját kitalált hülyeségeit azért, mert a csajok 90%-nak jobban tetszenek a néger pasik mint te
2010. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Na hát még közvéleménykutatást is készítettél! :O

Nagyon ügyes vagy :D Nagyon elszomorít ez az adat, főleg, hogy olyan biztos forrásból származik, mint a tied.

Ha tényleg rég elmúltál már 15, akkor ezt te sem gondolhattad komolyan.

A "saját kis hülyeségeim" forrása:


Magyarország:

"A regisztrált fertőzöttek közül 1233 férfi, 209 nő és 188 anonim. A teljes populációban hasonló arányokat feltételezve a férfi-nő arány körülbelül 85,5%-14,5%. Míg előbbiek körében a homoszexuális kapcsolatok jelentik a fő veszélyforrást, utóbbiaknál a főként fekete afrikai partnerek"


Sajnos angol nyelven, nem magyarul, de a videó magáért beszél:

[link]



Végül egy remek példa:

[link]

2010. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

16:04


Hogy te mekkora egy paraszt vagy. Sem a kérdésemben, sem pedig a kommentemben nem mondtam olyat, hogy összefekszem velük. Ha ennyire bunkó vagy, csak úgy szólok, hogy még szűz vagyok...

2010. aug. 24. 21:07
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Már ne haragudj, de ha valaki olyat mondd, hogy megőrül értük, az azt jelenti, hogy igen erős szexuális vonzalmat érez irántuk és, ha tényleg szűz vagy még, akkor remélem a válaszaim tájékoztattak az afrikaicsók esetleges veszélyeiről és egy normális magyar sráccal fogod megosztani elsőként a hálószobádat és nem ezekkel... Ettől függetlenül, lehet parasztozni, meg leértékelni, tulajdonképpen lesz@rom, senki se folytatott velem értelmes vitát, csak a nyálverés ment végig, ez csak titeket minősít.
2010. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
17:57 téged meg ez a agyadat elvakító rasszizmus minősít. A lényeg a lényeg,h most a XXI. században élünk, s a néger emberek, akik köztünk élnek, nem állatok és sokkal több eszük van mint neked
2010. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem ezelőtt 2 fekete barátom volt,mindkettővel egy évet voltam együtt.Az egyik nigériai volt, a másik brazil.Mindkettő megcsalt,hanyagolt és sok fájdalmat okoztak nekem..a braziltól egy Condyloma nevű betegséget kaptam el,nem kellemes,de gyógyítható.

2 éve erőszakosan közösült velem egy fekete bőrű srác,sajnos nem lett semmi az ügyből,lezárták..ráadásul később kiderült,hogy van egy magyar felesége és egy 2 éves kislánya.

Nekem semmi jó tapasztalatom nincs velük kapcsolatban,bár én csak hozzájuk vonzódom..még ezek után is.Itt Magyarországon nem fogsz találni normálisat,csak olyat,aki nem fog tisztelni.De én azért drukkolok.Én feladtam.2 év múlva irány Anglia és majd ott megpróbálom,itt semmi esetre sem reménykedem velük kapcsolatosan komolyan kapcsolatban,sajnos ez reménytelen.

2010. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
A 16:04-es válaszadónak van igaza
2011. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!