Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből még lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet normális kapcsolat? Valakinek van hasonló tapasztalata? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 3 hónapja vagyok együtt egy férfival,aki az elején tipikus álom pasinak tűnt, láttam benne valamit, azért is jöttem vele össze mert azt láttam tenyleg kellek neki és odavan értem. Aztán ahogy múlt az idő teljesen más lett,nem kereste már a fizika kontaktust úgy, egyre többször beszélt tiszteletlenül, és állandóan veszekedtünk(persze voltak jó pillanatok is). Talán a pandémia is közre játszik hogy nem volt meg a kellő randizási/ismerkedős időszak,de bennem még is kialakultak már érzések, szerintem részéről annyira nem. Most egy veszekedésnél elmondtam neki hogy mik a problémáim hogy pl sokszor érzéketlen,kritizál(dicsérni soha). De azt láttam rajta hogy nem nagyon érdekli, mindig azt mondja hogy ez neki sok amit én csinálok mert úgy viselkedek mintha már évek óta együtt lennénk pedig csak alig 3 hónapja. (Ezt sem értem igazán például). Most megbeszéltük hogy szünetet tartunk ,neki igazából mindegy lett volna az is ha szakítunk szerintem... azt láttam rajta nem nagyon érdekli. Viszont sokat vesz ajándékot meg ilyeneket,akkor ezt miért csinálja ha ennyire nem érez semmit? Mikor még összejöttünk azt mondta az egyik barátja hogy sokan összetőrték a szívét és hogy én ne tegyem. Ennek ellenére pont most az ellenkezője történik. Ha ennyi csalódás érte engem miért nem becsül meg? Meg azt is mondta hogy nem szereti a nyálas dolgokat meg nehezen lesz szerelmes, de kérdezem én az mióta nyálas ha kedvesek vagyunk a párunkal és a kedvére akarunk tenni? Persze én sem vagyok tökéletes, sok hibám van de szerintem ezek mellett szerethető is vagyok. Most 2 napja nem beszélünk a "szünet" miatt. Ti mit gondoltok mit kívülálló miért van ez? Lehet ebből még valami? Helyre lehet hozni még? Én nagyon szenvedek most emiatt. Tapasztaltabb nők/férfiak véleménye is érdekelne. (Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett) 20/L
2021. márc. 21. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azzal jársz a legjobban, ha még most lezárod vele a kapcsolatot. Nem fogsz később sem különb bánásmódban részesülni. Szerintem nem kell neked az idegbaj.
2021. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vajon semmi esély arra hogy belássa a hibáit és rájöjjön hogy nem akar elveszíteni?
2021. márc. 21. 13:54
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem igazán. Max pár hétig eljátsza a szépet, aztán megy minden ugyanígy tovább.
2021. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Hány éves? Ha idősebb, csak szórakozik veled. Ha veled egy idős, akkor ne pazarold rá az idődet, gyerekesen viselkedik. Ne légy naiv, sok ilyen csalódásod lesz, ha minden megbízhatatlan férfit próbálsz "megnevelni".


30F

2021. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
22 éves
2021. márc. 21. 14:11
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Ha évek óta együtt lennél vele, akkor megérteném, hogy ennyit hezitálsz, hiszen akkor már lennének közös emlékek.


Ez csak három hónap. Én már most dobnám. Ha három hónap alatt kifullad egy kapcsolat, akkor jobb nem erőltetni.

2021. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy nem sok idő,csak még mindig reménykedek,hátha csoda történik. Nagyon hamar kötődök és szeretek meg embereket.
2021. márc. 21. 14:50
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez így van, akkor a következő pasihoz is nagyon hamar fogsz kötődni, és ki tudja, ő lehet, hogy normális lesz.
2021. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

22 évesen ennél érettebbnek kellene lennie... felejtős az ügy.

Nincs baj a gyors kötődéssel, de ettől még kellene tudnod válogatni, különben nagy bajok lehetnek ebből később másokkal.

2021. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nárcisztikus a pasi, és a barátja jóhogy sajnáltatni fogja őt, hiszen a barátja a barátok alapból védik egymást mert köti a farkas törvény.

Te se mondanál rosszakat a barátnődről.

2021. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!