Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha titkolna a párod a szülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha titkolna a párod a szülei előtt te mit tennél?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, az én szüleimet ismeri, többször voltunk nálunk.

Az ő szülei előtt titkolva vagyok, állítása szerint azért, mert nem bízik meg bennem. Nagyon sokat kapartam, hogy meglegyen a bizalom, de akkor nyugodna meg, ha rendszeresen nézhetné a telefonomat. Ti mit gondoltok erről?


2021. márc. 28. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hagyd ott a francba. Nem adtál rá okot, hogy bizalmatlan legyen, ugye? Akkor meg egyszerűen nem normális, csak kihasznál téged
2021. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Beállítanék hozzájuk.


Bunkó dolog, de ő is az.


Aztán szakítás.


Amúgy minek kellett kaparni érte? Ő finogja a passzátszelet? Vagy vezető agysebész?

2021. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolom, hogy miért vagy vele? másfél év alatt nincs meg a bizalom, akkor menjen a francba.
2021. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízik benned? Ez a kapcsolatnak az alapja, enélkül sz*rt nem ér. Nála lehet valami gond, ha ok nélkül állandóan ellenőrizgetni akar.
2021. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez nem kapcsolat, csak neked nem tűnt még fel.
2021. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám, nem pedig kaparnék.
2021. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
omg.. és az ilyen gyökereknek is jut nő. Hitetlen ez a világ komolyan!
2021. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel.

Másfél éve hagyod magad megalázni. Ne tedd tovább, lépj ki ebből!

2021. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Itt az ideje kilépni.


A féltékenykedős kontrollmánia akkor vette kezdetét, amikor éjjel feloldotta a telefonom, és visszaolvasott beszélgetéseket, amiben néha panaszkodtam 1-2 dologra a legjobb barátomnak meg a megoldáson törtük a fejünket.

Mostmár úgy érzem elég fát vágtak a hátamon.

2021. márc. 28. 17:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon értem a logikáját: azért titkol szülei előtt mert (benned) nem bízik? Lehet más van emögött.

A túlzott féltékenység mindenesetre soha nem jó jel, az biztos.

2021. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!