Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Miért nem tudok kilépni egy olyan kapcsolatból, amiben sokkal többször érzem magam rosszul, mint jól?

Lassan 4 éve van ez így.

Akárhányszor a fejembe vettem, hogy elhagyom, habozok és elkezdem őt sajnálni, elkezdek azon gondolkodni, hogy miattam van minden, hogy megfogom bánni, meg nem akarom elhagyni mégsem stb..tudom, nagyon idiótán hangzik, de nem tudom mit tegyek, pedig ez tényleg nem lesz jobb, de még magamnak sem tudom bevallani. Sokszor neki futottunk már.

Bántott is már, az autómat is majdnem tönkrevágta, fontosabb a másokkal töltött idő, a piálás a haverokkal, rám nincs ideje, érjem be annyival, hogy hazaérünk munka után és egymás mellett fekszünk szótlanul, majd alszunk és ez hétvégén is. Sokszor kenyérre lehet kenni, szépen beszél velem, és mai napig örülünk egymásnak, ha hazáerünk, de ha beszélni akarok vele, vagy komoly döntesek előtt állunk, vagy szeretnék valamit csinálni, akkor már teljesen átfordul és nem hallgat meg, vagy nem mond semmit. Elmondta, hogy ő nem fogja megkérdezni milyen volt a napom, mert nem érdekli, szóval ha én nem kezdeményezem a beszélgetést, ő sem.

Szeretem nagyon, de több rossz van ebben a kapcsolatban, mint jó. Őt nem érdekli, ha vita van, vagy épp az autómat vágja tönkre, ne beszéljünk róla, ne beszéljük meg megtörtént, majd elmúlik de nem akar nélkülem élni.

Ezek után miért nem bírok határozottan kilépni ebből? Miért habozok? Miért nem bírok rá haragudni és miért érzek lelkiismeret furdalást, ha azt mondom, hogy összeszedem a cuccom és elmegyek? Mi a baj velem? A szívem mindennél jobban húz hozzá, de az eszem tudja, hogy nem kellene. Miért?


Szedett vedettre sikerült, de igyekeztem a lényeget elmondani. Köszönöm, ha végig olvastad.



2021. márc. 29. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=98WHITXuCvk


Nézd meg ezt a videót és tájékozódj tovább a témában, ha magadra ismertél.

2021. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sose tartson vissza, hogy őt megsajnálod vagy ilyesmi, azt kell nézni, hogy neked mi a jó. Ne legyen bűntudatod, ha ki akarsz lépni egy rossz kapcsolatból.
2021. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban nem tudjuk megmondani, de ha az #1. válaszoló által linkelt hanganyagból indulsz ki, az mindenképp jó. Ugyanis én is sima traumakötésre tippelek, nem valódi szerelemre, bármennyire is fáj ezt hallani.


Azt viszont csak te tudod kitalálni, ha foglalkozol az önismerettel, hogy milyen elnyomott félelmeidből, traumáidból fakad, hogy ennyire meg akarod menteni őt, esetleg rettegsz a magánytól. Valamennyire meg kell erősödnöd, hogy ki tudj lépni, de még a szakítás után is nagyon sok munka vár majd rád.

2021. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!