Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miként kezeljem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miként kezeljem, hogy egy pasi minden alkalommal megjegyzi, hogy túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés

Kezd kissé zavarni, mert ha nem tetszem neki, akkor ne akarjon velem találkozni, jól gondolom?

(Tökéletesen meg vagyok elégedve a külsőmmel, nőiesen telt alkatom van, sok más pasitól kaptam már bókot. )


2021. márc. 31. 20:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%

mi az, hogy egy pasi? a pasid? valaki, akivel randizgatsz?

de jogos, ha nem tetszik neki, keressen olyat, aki nem tulsulyos. en a helyesben nem foglalakoznek vele, nem tunik tul komolynak.

2021. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%

Kakáld le magasról. Ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor az ilyenekkel nem kell törődni.

Vedd ugy, mintha valaki azt mondaná, hogy de jól állna a raszta haj. Okés, kösz, biztos, de nekem ez is jó.

2021. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Na tutira repülne!
2021. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
valaki akivel találkozgatok, igen. Nem a pasim.
2021. márc. 31. 20:58
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele.
2021. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
98%
Ne találkozz vele többet. Majd amikor kikötsz egy normális férfi mellett, megeszi majd a fene irigykedve. :)
2021. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Jól gondolod igen. A pasi tökéletesen látja, hogy nézel ki. Ha neki ezzel problémája van, akkor nem értem, minek veled akar kezdeni, veled találkozgat? Ok, megvan a preferenciája, köszönjük, megvan hozzá a joga, de akkor menjen és szedjen fel olyan csajokat, akit nem kell naponta cs-sztetnie. Ez olyan, mintha vennék 10 fehér pólót és b-szogatnám őket, amiért nem szürkék :D Eszem megáll. Én hagynám a francba. Oké, akkor viszontlátásra, menjél akkor randizzál karcsúbb lányokkal, puszi.

Te meg keress olyat, akinek tetszel.

Az ilyen pasik mindig sz-rok az ágyban amúgyis és valamit kompenzálnak a kiállhatatlan stílusukkal.

2021. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
98%

Hát ezek után tuti, hogy nem találkoznék vele.

N29

2021. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
és minek találkozol vele, ha nem tetszel neki?
2021. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
14%
ezek után tuti letekernék naponta 10 kilométert.
2021. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!