Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy feleség beleszólhat abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy feleség beleszólhat abba, hogy kivel tegeződik össze a férje?

Figyelt kérdés
A feleségem leszidott, mert összetegeződtem az egyik új szomszéddal. Megkérdeztem, mi a baja a szomszédunkkal, hiszen soha nem beszélt vele két szót sem. Azt mondta, nem szimpatikus neki a szomszéd férfi arca, nem tetszik neki a férfi haja. Én nem az emberek arca alapján alakítok ki magamban véleményt róluk. Engem egy vállig lenőtt haj sem zavar. Az új szomszéd nekem igenis szimpatikus. Kedves, szerény, intelligens modorú férfi. Miért ne tegeződhetnék vele? Miért kell ebből akkora kázust csinálni? Én sem szólok bele, hogy ő kivel tegeződik. Pedig a fodrásznője meg a kozmetikusnője baromira ellenszenvesek, de én nem foglalkozom azzal, hogy ő most a két üresfejű cicababával tegeződik vagy nem.

2021. ápr. 1. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

???

ez hol felnott kategoria, ilyenen max tinik pattognak.

2021. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Én is veled értek egyet, nem is értem, hogy gondolja...

Azt hittem, valami látványosan dekorativ, egyedülálló donna az, és hát akkor nehogymár itt bizalmaskodjatok (nem mintha az volna a tegeződés, vagy hát... magázodva is lehet oltáriakat k.f.lni, mindegy), erre írod, hogy férfi.

Ennyire nem lehet felszínes a nejed.(?!)

2021. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tegedőzésből szerintem nem kéne problémát csinálni, rengeteg férfival vagyok én is tegező viszonyban, de a párom sose jegyezte még meg.

Szóval nem, nem szólhat bele egy egyszerű tegezésbe, ez nevetséges.

2021. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a szomszéd barátnője nem szimpi inkább a párodnak?
2021. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy jut ilyen eszébe. Feleség vagyok, és sosem szólnék bele, hogy kivel tegeződik össze.
2021. ápr. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Ma már a nők mindenbe beleugatnak. Joguk van hozzá.
2021. ápr. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Valoszinuleg amugyis egy introvert hárpia es nincs min meglepődni
2021. ápr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Hibát követtél el, hogy elvetted.
2021. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, had morogjon, mond meg, hogy külső alapján lehet, hogy neki nem szimpi, és tényleg csak külső alapján lehet, hogy neked sem lenne az. De most már mit lehet csinálni, vissza mégsem szívhatod a tegeződést, aztán lapozzatok. Ez tényleg nem az a konfliktus, amibe megéri beleállni és ha ő bele is áll, szerintem hagyd rá, jó esetben egy héten belül el is felejtitek.
2021. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Az első nevelő pofonig, igen.
2021. ápr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!