Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is csak játszana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak játszana?

Figyelt kérdés
Van egy férfi a munkahelyemen. Korábban (6-7 éve) bejött, próbálkozott miközben barátnője volt. Mostanában megint el kezdtünk beszélgetni és megint elkezdtem azt érezni iránta, mint régebben. Nekem is van párom már 3 éve, szeretem és sosem tudnám megcsalni, de valami mégis vonz a másik pasiban. Tudom, hogy nem is lenne belőle kapcsolat soha, mert nem tudnék bízni benne, de hogy tudnék rajta túllépni végleg? Azt hittem, hogy sikerült és nagyon sokáig nem is beszéltün.
2021. ápr. 1. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen csak "játszana".

Ha titokban megcsalnád a párod akkor utána zsarolhatna is vele, hogy elmondja neki. Ha szakítasz a pároddal akkor azt csinálsz amit akarsz.

Ha nem akarsz játékszer lenni akkor fejleszd az önerődet, lépd át a határaidat és mondj nemet. Azért próbálkozik még mert látja, hogy nem utasítod el teljesen. Egyszer hangosan közlöd vele, hogy hagyjon békén a többiek elött, akkor lehet visszább vesz és nem próbálkozik többet. Nem jó ha mindenki tud róla, hogy a kollega zaklatja az embereket.

2021. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megszakítod vele a kapcsolatot és nem beszélgetsz vele
2021. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!