Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobjam fel a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a kapcsolatomat egy kicsit, hogy ne legyen ilyen szürke és hiànyos ?

Figyelt kérdés
Én 29 vagyok a pàrom meg 42 éves. Màr 9 éve együtt vagyunk. Ő nem dolgozik, de én egy elég kritikus idő beosztàsban dolgozom. 16:30-02:00-ig van hogy tovább is a kötelező túlórák miatt. És mint az érthető, hétköznap pihenésre van szükségem, hogy bírjam az az napot. 10-11 ig szoktam aludni de van hogy tovább is. És ugye utána jönnek a kötelező dolgok. Boltba jàràs, munka elötti éves, készülődés. És hát emiatt elég keveset találkozunk hétköznap.Ezen a héten pl egyàltalàn nem találkoztunk. Nem nagyon vagyok egy telefonàlos típus, hogy két naponta felhívam. Meg hát ugye időm se mindig engedi. És hát ő ezt nem tudja toleràlni. Úgy érzem mióta itt ennél a cégnél dolgozom, a pàrommal kezd elhalvànyulni a kapcsolatunk. Úgy érzem hogy kezd elhidegülni tőlem, mert nem fordítok rá elég időt. Amit én magam is belàtok. De sajnos nem lakunk együtt. Mit tehetnék a kapcsolatunkért, hogyan tudnàm feldobni, "felpiszkàlni" újra benne a tüzet, hogy ne azt érezzem, hogy kezdünk elhidegülni egymástól ? Sajnos örülök annak hogy van ez a munkàm, de eléggé tönkre teszi így a kapcsolatomat. De nem tehetem meg azt hogy munkahelyet vàltok, mert ki tudja mennyi időbe telik míg àllàshoz jutok újra.

#elhidegülés #különlét #Baràtnő elhanyagolàs #Pàrkapcsokati probléma megoldàsa #Helyrehozàs #Elhidegülés elkerülése
2021. ápr. 2. 03:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
9 év alatt az összeköltözésig sem sikerült eljutni? 29 vagy, mire vársz? Hagyd ezt a pancsert és keress egy olyan férfit, aki komolyan gondolja veled.
2021. ápr. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Beosztást sem tudsz változtatni?
2021. ápr. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem tudod magad ertekelni ha meg ezzel a gyerekkel vagy egyutt... Elhetnel millioszor boldogabban
2021. ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg furcsa, hogy ennyi idő után külön éltek. Mi 3 hónap után összeköltöztünk és bármilyen műszak van, bármi rossz dolog történik az életünkben, kitartunk egymás mellett.


Amúgy miért nem keres ő téged? Ha nem dolgozik, akkor egy rakás szabadideje van, miért nem megy hozzád ő? Miért nem dolgozik, hogy segítsen téged és ne kelljen ilyen műszakot vállalnod? Miért nem becsülöd magad jobban, hogy nem keresel igazi férfit?

2021. ápr. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
9 éve kapcsolatban vagytok, mégsem éltek együtt. Konkrétan megakadt a kapcsolatotok 1-2 éves szinten. Miért nem akartok összeköltözni? Nyitott kapcsolatban éltek?
2021. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem élünk nyitott kapcsolatban. Az össze költözésen már túl vagyunk. Már megtörtént az összeköltözés, de anno valamiért úgy láttuk jobbnak ha még is, külön élünk. Azóta elég sok minden vàltozott. De ti mindannyian amennyien írtatok kommentet félre értitek. Én a srác vagyok aki a kérdést feltette nem pedig a nő. Ő a gyerekeivel él. Van egy 20 éves lánya, és egy 26 éves fia. Jelenleg csak a fia dolgozik. Én meg jelenleg az anyámnàl lakom a jelenlegi korona vírus helyzet miatt. Másfél hónapig voltam munkanélküli. Most van munkàm és az a terv, hogy fél év ledolgozott munkaviszony után, nyújtok be az önkormányzatnak lakàspàlyàzatot. Vagy összespórolok annyi pénzt, hogy kitudjak venni egy albérletet megint, vagy egy szobàt.
2021. ápr. 2. 16:38
 7/8 anonim válasza:
Költözzetek össze, a csajszinak találjatok állást minél hamarabb és ha már csak pár órára is, de látni fogjátok egymást. :) Akik igazán szeretik egymást, azok megoldják, hogy találkozzanak. A többi csak kifogás, bármennyire fájdalmasan is hangzik.
2021. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy álltok most?
2022. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!