Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel dobhatnánk fel a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobhatnánk fel a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Szexuális téren is, meg úgy alapvetően. Mindennapunk ugyanabból áll, a szex is kb mindig ugyanolyan ugyanazokban a pózokban. Egyszer már volt egy szünetünk azért mert őt ez zavarta és nem beszélt róla de azóta teljesen más lett az életünk de én úgy látom megint kezdünk beleesni ebbe a túlzott monotonításba. Őt nem zavarja elmondása szerint, de azért én apró lépésekkel szeretném feldobni a kapcsolatunk. Mit javasoltok? :)

Én 19/L a párom pedig 22/F.


2021. ápr. 2. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok közös program, beszélgetés, játék. És még mielőtt valaki a pandémiával jönne: szuper közös program a főzés, a kertészkedés, a társasozás, a kirakózás, egy kis otthoni filmklub (rendesen megbeszélve, nem bealudva), stb is.
2021. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Találjatok új hobbikat, fejlődjetek benne majd mutassátok be a egymásnak. Nálunk ilyen a zene, a festészet és az animálás.

De sokat járunk kirándulni, sportolni, rengeteget társasozunk, kártyázunk, olvasunk, beszélgetünk.


Menjetek el geo ládákat keresni, azt hiszem a legtöbb városban is vannak rejtekhelyek, de kiránduló helyeken is.


Vagy sex terén kezdj bele egy kis szerepjátékba, kacérkodásba, ökörködésbe

Nem kell hűdenagy valamire gondolni, elég ha nem tudom, kimész a konyhába pucéran, hogy a parod ne vegyen észre és kiszólsz neki, hogy legyen kedves segíteni neked levenni valamit. Kimegy, te meg mondjuk ott nyújtózkodsz, vagy pucsítasz vagy mittomén.

2021. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáljátok ki az análtágítós beöntést tejjel, nekem rendbe hozta a házasságomat
2021. ápr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!