Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor van olyan érzésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor van olyan érzésem, hogy rám tör egy olyan érzés, hogy legszívesebben sírnék a barátnőm vállán?

Figyelt kérdés

Mármint például eszembe jutnak olyan dolgok amiktől félek vagy ilyesmi és rám tör az érzés, hogy zokognék. Mert mi lesz, ha meg fog történni előbb utóbb.


A kérdésem igazából az, hogy ezen hogy tudnék változtatni?


2021. ápr. 4. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Légy férfi!

Na jó, nem. Nincs azzal baj, ha elérzékenyülsz időnként. Szerintem egy alkalmas estén, egy üveg vörösbor mellett, bújjál hozzá és beszéljétek át ezeket a témákat. Mond el neki a félelmeid, hagyjad, hogy végighallgassa, majd ő is megossza veled az övéit.

Sérelmek, félelmek kezelésére legjobb módszer, ha megosztod valakivel.

2021. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele, bár én preferálom az alkoholmentes beszélgetést, nekem az számít "igazinak".
2021. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazából most olyan történt, hogy már nem is tudom mi előkerült és eszembe jutott, hogy mi lesz, ha az illető meghal és már nem lesz velem sokáig. (Nem a barátnőm.) Egyből sírni támadt kedvem és szorító érzés lett a mellkasomban.


De ilyenkor csak kimegyek a mosdóba vagy ahol nem látnak és visszatérek egy 20-30 másodperc múlva. Nem sírom el magam, mert sikerül tartani de nagyon rossz és sokszor esik meg ez. Mintha belém hasítana a fájdalom egy pillanatra és majdnem sírok, de sikerül megállni és nem.

2021. ápr. 4. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Erzekeny vagy mint egy szuzleany
2021. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De miért kell megállni a sírást?
2021. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok sírva fakadni nap, mint nap. Még friss a kapcsolat is.
2021. ápr. 4. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ez most nem fog felvidítani, de rám este szoktak ilyen gondolatok jönni. Néha pánikrohamot kapok, hogy egyszer meghalok, nem fogok létezni. Mindig arra gondolok, hogy mások hogy tudnak ezzel együtt élni? Nem fogják fel 100%-osan a dolgokat?


Régebben mindig azon izgultam, hogy meghal anyukám. Emlékszem, ahogy fekszem este az ágyban, nézem a fényeket a plafonon, és arra gondolok, hogy egyszer meghal. Mindig azzal próbáltam nyugtatni magam, hogy ráérek ezen izgulni, ha én 40 leszek, anya meg 62. 50 volt, mikor meghalt. Semmit nem számít, hogy izgultam vagy nem, megtörtént. Ha mindennap gyomorgörccsel feküdtem volna le, vagy hányásig sírtam volna, akkor is meghal.


Pszichológust tanácsolok, a legjobb lenne olyan, aki nem hívő, és nem jön a mennyországgal, mert az semmit nem ér.

2021. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát figyi, én extra érzékeny vagyok, de nem fogsz mindennap sírni, ha néha kiengeded. Pont azért jön az inger mindennap, mert soha nem engeded ki.
2021. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ártana megmérni az ösztrogén szintedet
2021. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 Tényleg?


#7 Például ma pont ez jutott eszembe nekem is.


Valamelyik nap amikor régi képeket néztünk amin olyan személyek vannak akik már nem élnek azon kaptam magam, hogy eszembe jutott az, hogy mi is meghalunk és a szeretteink is meg halnak és senki sem fog ránk emlékezni, minden csak egy múló pillanat és gyorsan véget ér, és majdnem sírtam. De sikerült visszafognom magam, hogy csak pár könnycsepp jött ki.

2021. ápr. 4. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!