Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek már többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek már többször elmondtam, hogy mi a baj és nincs semmi változás, akkor bunkóság ezt tenni?

Figyelt kérdés
Elmondtam sokszor, hogy nekem nem jó ahogy bánik velem (szerintem nem szeret már, mintha csak kihasználna), és mondtam azt is, hogy szakítsunk, de se nem változtat, se nem hagy békén, akkor mit tegyek? Ha egyszerűen nem reagálok amikor ír, az bunkóság? Nem akarok bunkó lenni, de nem bírom már tovább, hogy látom rajta, nem szeret, csak kb mint egy havert.. nekem ez kevés.
2021. ápr. 7. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem bunkóság! Ne foglalkozz vele:)
2021. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szakítasz?
2021. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szakítottam, mondtam neki hogy ennyi. De aztán mindig újra keres.
2021. ápr. 7. 20:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltod azt cső.
2021. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Hagy keressen. Nem vagy köteles szóbaállni vele. Probléma megoldva.

2021. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem szeret miert keres
2021. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha érzed rajta, hogy eltávolodott tőled, akkor az valószínűleg úgy igaz! Szóval, mély levegő, búcsúlevél, aztán felejtsd el, hogy a világon van. Ha hozzád való lenne, akkor nem éreznéd így magad miatta. Ezt elhiheted nekem.
2021. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt mond, hogy szakítsatok, hanem azt, hogy TE ezennel szakítasz.

Legyél határozott, de főleg egyértelmű.

Mert az itteni írásod alapján nem voltál az.

2021. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad a reményt benne tartani semmilyen szinten, a legkisebb kedvességet is ignorálni kell !
2021. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

9-es! ...a legkisebb kedvességet is ignorálni kell...Tudod te milyen kegyetlen módszer ez?

Gyakorolták már ezt rajtad? Vagy csak te máson?

2021. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!