Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális viselkedés ez szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez szerintetek a páromtól?

Figyelt kérdés

Röviden leírom.anyósomnál tegnap pozitív koronavírus tesztet állapítottak meg.mivel én sem voltam jól így ma én is elmentem tesztre és én is pozitív lettem.

Így az egész családot betették 10 nap karanténba!!

Erre a férjem teljesen kikelt magából hogy nekem minek kelett tesztre mennem,mert most ezért nem mehet dolgozni,meghogy most mennyipénzről elesünk......

Hozzáteszem hogy múlthéten lázas volt és két napig gyenge volt ezért vett ki két nap szabadságot de az orvost nem hívta fel hiába mondtam neki hogy szerintem elkapta a covidot

Baromira felelőtlen volt

Erre most komolyan ő mi jogon van kiakadva mert én el mertem menni tesztre?


2021. ápr. 8. 21:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és van két gyermekünk,én miattuk is mentem tesztre.hiszen értük is felelős vagyok
2021. ápr. 8. 21:14
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Elég furán gondolkodik! Neki fonrossabbak az anyagiak, mint a család az egészség! Mindenkinek kellemetlen ilyen miatt úgy otthon maradni hogy nincs bajod! De másokért is felelőssek vagyunk!
2021. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális a férjed, veszélybe sodorja az embereket, munkaztársait. Eszem megáll, milyen feleltőlen emberek vannak.
2021. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ,igaza van.
2021. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Savlekotő ***** válasza:
28%
Lehet a szeretőjéhez nem tud menni
2021. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Meg lehet érteni mindkettőtöket, és te is próbáld megérteni őt is és megértetni magad vele. Te a nagy képet nézed, meg a társadalmi felősség vállalást választottad, neked az a fontos, hogy más ne kapja el tőled, annak a súlya ne terheljen, hogy átadod a vírust. Ő viszont más emberekkel nem törődik, hanem a családját félti csak, teszem hozzá, hogy jogosan. Mert most minden állás bizonytalan, ő meg most sokat hiányzik a munkából, szóval fél, hogy kirúgják, meg nyilván zavarja, hogy kevesebb a pénz. Tudom, hogy nem szabadna anyagiasnak lennie, de mivel most sose tudhatod mikor nem lesz már fizetésed, így meg tudom érteni, hogy minden forinthoz ragaszkodna. Értsd meg őt is, mert ő gazdasági és családi szempontból nézi ezt, lehet nem is veszi komolyan magát a vírust, csak annak a gazdasági következményeit.

Nyilván én se értek vele egyet, mert fontos mások épsége, de amíg nincsenek biztonságban a munkahelyek ilyen időszakban, addig őt is meg lehet érteni. (máshol pl.100%-os táppénz jár karantén alatt, de nyilván nálunk nem)

2021. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mentseg a viselkedesere, mert egy ilyen rovidtavu gondolkodas miatt tartunk itt, ahol tartunk, es emiatt szivas hosszabb tavon is. Az egyetlen megoldas nem terjeszteni, es megzabolazni a virust. Ha egyszer visszaszorul, lehet elni rendesen alkalmi es lokalis szigorral.
2021. ápr. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Férjednek van igaza. Ez a korona g*ci egy nagy hazugság... Egyáltalán nem olyna veszélyes mint ahogy mondják... Sok birka persze beveszi.
2021. ápr. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

Nézd... most őszintén. Mennyi a te kereseted és félretett pénzed? Mert ha ő az egyetlen kenyér kereső a családotokban és eltart téged és a gyerekeket persze hogy dolgozni akar menni mert az a két hét is számít!! Ahelyett, hogy ide kiírogatsz és várod a férj ócsároló válaszokat csak hogy igazad legyen. Inkább ülj le a férjeddel beszélni, hogy tudnátok megoldani. Lehet fáradt és a feje ketté áll. Nőként támogatni kell a párodat és csak akkor lesz jogos a balhé, ha ad1: te is dolgozol ad2: millióitok van félretéve és nem gond, ha nem dolgoztok ad3: már higgadtan megbeszéltétek mi nyomja a férjed vállát, te hogy tudsz rajta könnyíteni és ő is viszont meghallgatta a te álláspontodat. De komolyan, a hisztit fejezdbe. A vírus itt csak hab a tortán, felesleges vita gerjesztő mellesleg... egy kapcsolatot ez nem befolyásol.


N,24

2021. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na akkor csak hogy tisztázzuk!!

Az a kb 50-60 ezer forint ami most a férjemnek kiesik a fizetéséből az a mi anyagi helyzetünket nem befolyásolja,van félretett pénzünk.

Nem várok ócsároló hozzászólásokat rá!!

Az édesanyját hívták a járási hivatalból hogy kikérdezze ki,kik laknak vele mert mindenkit karantén alá kell venni!!az hogy miután anyósom tesztje pozitív lett és én elmentem teszteltetni az meg az én dolgom!hozzáteném hogy azóta a kislányunk sincs jól

2021. ápr. 9. 10:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!