Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után jelentkezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jelentkezett az exed ha egyáltalán volt erre esély?

Figyelt kérdés
Pár vita után szakítás 8 ev különbség a férfi javára. Hűtlenség nem volt egyik oldalon se. A nő ugy érzi nem illünk össze de abszolút minden ismerős latta hogy boldog velem. 1,5 hete szakított . 2x irtam üzenetet de azt írta hogy hirtelen elmúlt nála. Sajnálja. Ha meglát pl munka közben akkor állandóan néz s mások is észre vették ezt. Én 38,ő 30 éves nő
2021. ápr. 9. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Ezt ne várd mert csalódni fogsz.

Ha valamivel be akarsz neki tartani, akkor elárulom hogy a legtöbb nőt zavarja, ha ilyenkor hamar találsz mást és jól elvagy vele.

Ilyenkor szokott jönni az ex megkeresése. 😁

2021. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem hagyod békén, hogy korban hozzáillő férfival lehessen? "Minden ismerős látta hogy boldog velem" - ha valóban boldog lett volna veled, nem dob ki téged. Ennyi.
2021. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ohh én nem zaklatom félreértés ne essék. Egyszer volt kB 6 7 hónapja hogy egyik napról a másikra igx lépett aztán akkor is ezt mondta csak 2 3 nappal később jelentkezett mert hirtelen döntés volt akkor is valami jelentéktelen dolog miatt.
2021. ápr. 9. 13:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

“Ha valamivel be akarsz neki tartani, akkor elárulom hogy a legtöbb nőt zavarja, ha ilyenkor hamar találsz mást és jól elvagy vele.”


Igen, borzasztóan érett és felnőtt viselkedésre vall, ha csak azért jössz össze valakivel, mert bosszút akarsz állni az exen. Végülis kit érdekelnek az új pár érzései, igaz? Használjunk csak másokat, mintha csak tárgyak lennének a saját szórakozásunkhoz. Gratulálok az értelmes tanácshoz.


Kérdező, azért 38 évesen lehetne annyi eszed, hogy ha valaki azt mondja, nem akar veled lenni, akkor továbblépsz.

2021. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4es igen azt hiszem ez egyértelmű.
2021. ápr. 9. 13:27
 6/13 anonim ***** válasza:
4 Ki mondta hogy jó ember vagyok?
2021. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hálisten nem próbálkozott. :D
2021. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 év után után próbált visszajönni, de akkor már más kapcsolatban voltam. Meg is lepődtem amúgy, mert ezzel az exszel nem sok időt töltöttem együtt...
2021. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Uhh két év? Férfi vagy nő volt az illető ?ezt csak azért kérdem mert 2 év az rengeteg
2021. ápr. 9. 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Férfi volt az illető. Igen, két év. Azt írta, hogy még mindig szeret, de lehet, csak a kapcsolatomba akart belerondítani/épp nem volt nője.
2021. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!