Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja megérteni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja megérteni azt amit érzek vagy bennem van a hiba és én látom rosszul az egészet ?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk a párommal együtt. Mindketten egy helyen dolgozunk ott jöttünk össze. Az elején figyelmes kedves volt törekedett , hogy meglepjen kedveskedjen. Ő nem az a spórolós fajta így fizetes után általában 1-2 hét néha pár nem már nem volt pénze és sokszor kert tőlem kölcsön és segítettem. Persze mindig mondta vissza adja de soha nem tette. Az elején nem volt ez ilyen gyakori de utána már szinte mindig tőlem kert plusz állandóan tettem neki pénzt a Bet 365 re is hogy fogadjon. Aztán elkezdett sokszor hanyagolni engem sokszor éreztem hogy a barátai fontosabbak neki mint én . Decemberben össze költöztünk 1 hónapra természetesen akkor is mindent én fizettem lakás , kaja plusz a Bet 365 amit állandóan követelt. Ezek után én többször elmondtam neki hogy nekem ez rosszul esik és kihasználva érzem magam nem érzem úgy hogy értékelné azt amit érte teszek mert természetes neki hogy az otp bankja lettem. Legutóbbi húzása h az egész fizetését tippmixre szórta le. Majd tőlem akart segítséget kerni de én nem adtam. Veszekedett velem h én anyagias vagyok pedig nem csak ő soha nem tenne meg értem ezt fordítva . Amikor együtt vagyunk állandóan csak a Bet 365 nézi vagy csak telefonzik akkor foglakozik velem ha szexet akar. Baráti társaságban sem figyel rám sőt olyankor úgy érzem mintha együtt sem lennénk. Folyamatosan azt érzem h a barátainak mindnet megtesz nekik figyelmet ad kedveskedik ha velük van főz nekik elő se veszi a telefonját . Mondtam neki hogy rosszul esik nekem mert rengeteg mindent tettem érte és úgy érzem nem értékeli nem becsüli sőt már elvárja és csak annyit szeretnek h olyan legyen mint az éljen amikor érzetem h különleges vagyok neki. Erre megkaptam hogy én csak irigy vagyok és hogy nincs igazam szeret de ha eddig nem éreztem ezután sem fogom. Nekem annyira faj csak annyit szeretnek hogy azt a törődést kapjam tőle amit én is adok neki

N 26



2021. ápr. 9. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nincs jövője, mivel te nem a barátnője vagy, hanem anyuci2. 0. Ideje befejezni ezt.
2021. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Játékfüggő, életképtelen és még rendesen sem bánik veled. Volt ilyen exem, de legalább a valagamat kinyalta. Hosszú évekig. Mégis lépnem kellett, mert ilyen emberrel nem lehet közös jövőt tervezni. Vagy te arra vágysz, hogy életed végéig eltartod? Házasság? Gyerekek? Én már a végefelé lemondtam ezekről, annyira szerettem. De ekkora kompromisszumokkal nem lehet egy életet leélni. Pláne neked, hiszen ő csak kihasznál téged. Nem egyértelmű? Szex, kaja, pénz. Ennyit lát benned. Semmi, de semmi mást. Nem szeret. NEM!!! Sajnálom, ha nyers vagyok, de ez az igazság.
2021. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom , de annyira hiányzik az aki az elején volt és ami az elején volt. Nagyon faj, hogy én mindent megtettem volna érte és tettem is érte ő pedig semennyire sem értékelte. Lehet csak én kapaszkodom abba mert vágytam rá hogy szeressen de egyre jobban megöl belül minden, közben próbáltam megfelelni neki feleslegesen ..
2021. ápr. 9. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szívem, az az ember többet nem fog belőle előjönni - valószínűleg már kezdetben is csak hülyített. Megérezte a szeretethiányt rajtad, behálózott, most ő szépen hátradől, célt ért. Van, aki eltartsa. Ez csak rosszabb lesz.

(1. válaszadó voltam)

2021. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez kamu! Tuti kamu. Ennyire nem lehet hulye egy Nő sem
2021. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu bárcsak az lenne.. nem szokásom hamis történeteket kitalálni és ide írni.
2021. ápr. 9. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tud megérteni mert nem is akar. Nem szeret. Ne bonyolítsd túl. Keress olyat aki szeret.

Az már csak bónusz hogy játékfüggő. Ilyen emberrel akarsz családot? Gondolom nem. Biztos találsz jobbat, csak el kell hinned. Az abaj sokaknál higy azért nem merik befejezni a rossz kapcsolatukat mert nincs önbizalmuk. Ne ess ebbe a hibába, zárd le röviden, gyorsan. Mindketten túl fogjátok élni.

2021. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem kamu...akkor qurva hülye vagy! Már megbocsáss
2021. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen lehet , hogy hülye vagyok de sajnos nem egyszerű az életem most se a lelki világom és kapaszkodom egy olyan emberbe akibe nem kellene.
2021. ápr. 9. 23:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az élet soha sem egyszerű. Lehet hogy azt hiszed hogy rossz lenne egyedül, pedig annál biztos jobb lenne ami most van. Legyen benned büszkeség és ne hagyd hogy egy ilyen ember kihasználjon.
2021. ápr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!