Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a párkapcsolat és a szexkapcsolat között?

Figyelt kérdés
Monogám kapcsolatban
2021. ápr. 12. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is régóta foglalkoztat. A barátnőim példáján azt látom, hogy sok különbség nem mindig van (van a csak szexelős kapcsolat, ott nyilván, de ha a skála másik végét nézzük, akkor nem sok).


Volt barátnőm, aki eurôpai körútra ment a szexkapcsolatával, neki mondta el mi van, ő volt az első, akit felhívott, bemutatták egymást a szülőknek, és néha 1-2 hónapig össze is költöztek.


Viszont mindig tudták, hogy nincs közös jövő, nem terveztek hosszútávra (5 év fölött) együtt, tisztában voltak vele, hogy nem illenek össze.


Azóta próbálok rájönni, hogy ez miért volt szexkapcsolat...

2021. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatban a férfi nem költ a nőre. Ha igen az is minimális. Főleg férfiaknak éri meg. A nő legyen olyan mint egy gyakorlott prosti csak ingyen. Ez a lényeg.
2021. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sugardaddy?
2021. ápr. 12. 20:50
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
12. Kapcsolatban személy szerint volt olyan exem akire összességében 10 ezret nem költöttem, de még azt is vissza akarta adni, amit igen, persze elvittem ide oda, de ott is ragaszkodott hogy ne én fizessek, igazából a környezetemben egy haverom van akinek a barátnője igényli hogy költsenek rá, én eddig az esetek többségében feleztem, pedig jó párszor felajánlottam hogy én fizetek.
2021. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!