Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sodródjunk az árral vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sodródjunk az árral vagy töltsünk külön valamennyi időt?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint egy éve vagyunk egyutt barátnőmmel, nagyon hamar összeköltöztünk( 1 hónap után) , januárba jöttünk össze, viszont a covid miatt nagyon összevoltunk zárva, így 2 hétre hazaköltözött mert úgy éreztem, hogy sokat vagyunk együtt, és kellett egy kis magány, ezután minden rendben volt velünk. Nyáron kiköltöztünk külföldre, azóta kintvagyunk, utóbbi 1-2 hónapban elhidegültünk, nem figyeltünk egymásra. Most leültünk megbeszéltük a problémákat, mi volt a gond, min kell változtatni és rendbe szeretné hozni, viszont barátnőm mondta,hogy benne van egy gondolat, hogy fiatal, elköteleződés, nem tudja mi ez most, lehet csak egy hullámvölgy benne mert kihűlt a kapcsolat, érzelmileg szeret, érzem is, és ki is mutatja, viszont mondta, hogy nem tudja milyen lenne egyedül, sosem élt külön úgy, hogy nincs vele senki és csak is magára számíthat. Arra gondoltam, hogy elmegyek valamennyi időre, ismerősömhöz, addig barátnőmet egyedül hagyom, gondolkodhat, rájöhet mire is van szüksége illetve, hogy velem akar e lenni és csak hullámvölgy vagy megszokásból van már velem.(Ami elvileg nem így van). Mennyire lenne ez jó ötlet? Az is bennem van, hogy ha most külön töltünk egy kis időt akkor nem tudjuk helyrehozni az ellaposodott kapcsolatot, mivel nem töltünk együtt időt, viszont így barátnőm nem fog rájönni, hogy szüksége van e rám vagy sem.
2021. ápr. 13. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt érzitek, hogy lapos a kapcsolat, akkor nem inkább az lenne a megoldás, hogy próbáltok még jobban egymásra figyelni, több időt tölteni egymással, feldobni a hangulatot? Nekem kicsit ellentmondásos, hogy lapos a kapcsolat, ezért menjünk külön pár hétre
2021. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazabol csak azert irtam a menjunk kulon dolgot, hogy rajojjon, hogy szuksege van ram. Ezert gondoltam, de nyilvan bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban.
2021. ápr. 13. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát végülis megér, De leglaább két hét kéne és no kontakt addig.
2021. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A külön töltött idő jót tud tenni, akkor elkezd majd hiányozni, meg te is neki, és amikor újra találkoztok új színt kap a kapcsolat :)


Legalábbis nálunk így volt

Hajrá

2021. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámból indulok ki, de ha köztünk feszkó van a párommal, akkor pont hogy rossz külön lenni. A külön töltött idő alatt a negatívumok törnek fel. Ha viszont érezzük, hogy valami gond van, akkor leülünk, megbeszéljük és azonnal elkezdünk változtatni rajta.
2021. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!