Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobnátok a párotok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnátok a párotok, ha az elveszítené az állását és hosszabb idő elteltével sem sikerülne elhelyezkednie?

Figyelt kérdés

Érdekelne még,hogy ha már így ismernétek meg a fiút/lányt akkor kezdenétek-e vele kapcsolatot?

Természetesen nem azokra gondolok akik nem akarnak dolgozni,hanem akik a jelenlegi helyzet miatt zsákutcába kerültek.

Első sorban fiataloknak szól a kérdés,akik részesülnek még szülői támogatásban,persze mindenki írja le a véleményét.

Gondolom,hogy külön életet élő,illetve házasságban élő családos embereknél ez kicsit másabb.


2010. aug. 21. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Akkor már rég gondok lennének, ha ez alapján választanék párt.
2010. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ja, és persze, hogy nem fogom dobni, amikor amúgy is sz*rban van, amikor talán pont kéne a lelki támogatás. Ilyenkor lehet meglátni, hogy kit vezérel a pénz, és kit a szerelem egy kapcsolatban.
2010. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem érdekelne ez..a szerelem nem pénzfüggő
2010. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnos a személyes tapasztalatom az,hogy munkanélküliként nem csak a TB,de még a szerelem sem jár az embereknek.
2010. aug. 21. 16:05
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor rossz helyen keresgélsz.
2010. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Aki nagyon akar dolgozni az talál is munkát.. ha nem derogál elvállalni valamit. Közgazdász, frissen végzett barátnőim után pl. kapkodnak a munkaadók, egy hetet nem voltak még munka nélkül... Szóval igen, aki hosszabb ideje nem dolgozik, az valószínűleg azt jelenti hogy nem is akar, én pedig ilyennel biztos nem kezdenék kapcsolatot.
2010. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
amúgy olyannal sem kezdenék aki egyetem után van de még a szülők adnak neki pénzt...
2010. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16:11 az álomvilágban talán. A valóságban kicsit másképp működnek a dolgok. Diplomás vagy? Ha nincs a végzettségednek megfelelő munka, akkor b*szhatod. Betanított munkásnak sem vesznek fel, mert oda is van elég jelentkező, hanem azt, aki befolyásolhatóbb, aki képzetlenebb. Ahová meg más végzettség kell, oda sem fognak felvenni.
2010. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem. Én kitartanék mellette és segítenék neki keresni.
2010. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na jó.Pontosítok.Nem minden a diploma.A mai világ nagyon erre van kihegyezve,de szakmunkások nélkül semmire sem menne a világ.A menő menedzser nem feszíthetne a BMW-ben ha nem lennének a gyári melósok.Ilettve nem lakhatna kacsalábon forgó palotában,ha nem lennének építőipari melósok.


Na visszatérve ide.Én is szaki vagyok,és jelenleg pont az az iparág haldoklik amire én szakosodtam.

2010. aug. 21. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!