Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan rossz időszakot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan rossz időszakotok (akár több hónapon keresztül is) hogy rendszeresen a szakításon gondolkoztatok de végül együtt maradtatok és nem is bántátok meg?

Figyelt kérdés
Ezen a ponton még menthető, van ilyen rossz időszak vagy ez már a vég kezdete?

2021. ápr. 14. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Velem csak olyan volt, amit megbántam.
2021. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy konfliktus köré épült az egész probléma, amit mindketten túllihegtünk (hány évig normális, hogy a párod nélkül a szüleiddel mész nyaralni). Akkor többen javasolták (innen), hogy szakítsak. Öt éve volt, még együtt vagyunk.
2021. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Volt. Hónapokon keresztül nehéz időszak betegség és stresszes időszak miatt, plusz rájöttünk hogy sok mindenben különbözünk, különbözik a nézőpontunk is sok mindent illetően. Szakítottunk többször is, egyszer ő egyszer én , végül az esküvő előtt pár héttel lemondta az esküvőt, de együtt maradtunk. Nem sokkal később ő kezdeményezte újra az esküvőt és ő már jobban akarta, mint én. Nagyon sokat veszekedtünk, szörnyű volt az a 8-10 hónap. Azóta megházasodtunk és minden tökély.:) persze vannak kisebb problémák, de megtanultuk kezelni és megtanultunk kommunikálni egymással (ebben fontos szerepe volt a párterepeautának, ahova néhány hónapon át jártunk a kemény időszakban!!!!mindenkinek ajánlanám, mer tmegtanít kommunikálni és ez a legfontosabb talán egy kapcsolatban). Ja, és mindig hűségesek voltunk egymáshoz, szerelmesek vagyunk azóta is, a szakítások a nagy ellentétek miatt voltak, de rájöttünk, hogy nem tudunk egymás nélkül élni.
2021. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Megbántam hogy nem léptem míg lehetett. Most keresem a kiutat
2021. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Először 2 év után gondolkoztam a szakításon, de neki nem mondtam meg, hanem adtam esélyt a kapcsolatnak. Végül még 3 évet együtt töltöttünk, de az 5. évben már nem bírtam tovább, és szakítottam.
2021. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt - miattam, főleg -, rettentő sok nehéz nappal a hátunk mögött, de elmúlt.

Megbeszéltünk mindent, én változtattam a viselkedésemen (ha bajom van, nem hurcolom hetekig és ugrok mindenért, hanem elmondom), és azóta minden klappol. :)

2021. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 éven keresztül gondolkodtam igen erősen a váláson. Végül nem léptem meg. Nem bánom, bár még mostanság is vannak pillanatok, napok, hogy felmerül bennem. Szóval jobb, jó lett, de annyira jó mint azelőtt nem tudom lesz-e már valamikor is.
2021. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, amikor már elhataroztam, akkor szakítottam, mert ha pár hónap alatt nem lehet megoldani, akkor a jovoben sem fogom tudni.
2021. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenben vagyunk most mi is. :( Baromi nehéz, mert őszintén, tiszta szívből szeretjük egymást, de irdatlan sok feszültség volt az elmúlt bő fél évben. Nem azért, mert nem működünk jól együtt, hanem mindkettőnknek a magánéletében. Elhunyt családtag, anyagi nehézségek, összezártság, munkahelyváltás, mindenféle. Együtt vagyunk, de sok veszekedésnek lett az a vége, hogy inkább menjünk szét...persze ezek hirtelen indulatból lettek kimondva, utána nem telt el 1 óra és megtudtuk beszélni. Volt mikor veszekedtünk, ő átment egy barátjához este, kicsi külön idő kellett nekünk hogy rendbe tegyük a gondolatainkat és az a srác, akihez átment, mesélte másnap nekem hogy párom ott sírt neki, hogy nem akar elveszíteni és nem tudja mit csináljunk, hogy visszarázódjunk.


Sok éves kapcsolat amúgy, együtt is élünk, én kezdek bizakodó lenni mert az utóbbi pár hétben lényegesebben jobb, mint az elmúlt hónapokban. Ő megtanulta nem elnyomni a gondjait, hanem megnyílni és megosztani velem őket (eddig ment a csavarhúzóval kihúzós módszer, mert ismerem, tudom mikor bántja valami), én pedig megpróbálok sokkal kevésbé korlátozó viselkedésű lenni, sokkal kevesebbet hisztizni jelentéktelen dolgokon.


Én bízom benne, hogy megtudjuk oldani, de csak azért, mert mindketten teszünk érte és mindketten mélyen szeretjük a másikat.

2021. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Én elég nehezen tettem túl magam a dolgon, többször beszéltük, hogy lehet, szakítanunk kéne. De egyikünk sem akarta megtenni. Végül megembereltük magunkat, abbahagytuk a hisztit, önmarcangolást, és csak úgy elkezdtük élvezni a közösen töltött időt. Ennek 2 éve, azóta valóban rendbejött a kapcsolatunk, és a problémát is megoldottuk. De akkor voltak napok, amikor csak összeszorított foggal bírtuk ki egymást.
2021. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!