Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kellene mondanom a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom a páromnak, hogy megtetszett más?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy szeretem a párom, és vele képzelem el a jövőm. Eszem ágában sincs fájdalmat okozni neki, vagy elhagyni.

A másik férfivel nem történt semmi, és nem is fog, tudok parancsolni magamnak, direkt nem barátkozok vele (pedig - most még - szeretnék), úgy gondolom, jobb, ha az, amit iránta érzek, megmarad egy plátói dolognak, aztán szépen elhal majd, ahogy a gimis tanárom iránti "szerelmem" is elhalt.

Viszont, mivel velem még sosem volt ilyen, nem tudom, mit kellene tennem. Mondjam el a páromnak, hogy megtetszett valaki más, és okozzak neki fölösleges fájdalmat (mert hát úgyse lesz belőle semmi, a gyakorlatban nem is szeretném, ha lenne), vagy titkoljam el előle az érzéseimet, de akkor meg hazudnom kell és titkolóznom, amiben nagyon nem vagyok jó.



2021. ápr. 15. 03:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod valoszinuleg elhagy. Nyilvan emberek vagyunk, eszrevesszuk a szep noket/ helyes ferfiakat. Akar ra is mondhatjuk, hogy tetszik. De az, hogy errol kiirsz egy kerdest es ketsegbeesel, hogy mit tegyel- azt gondolom ez tobb, mint egy sima tetszes. A parommal mi is megbeszeljuk, hogy na o jo csaj. Vagy van, hogy en hivom fel ra a figyelmet. De ha elem allna, hogy neki mas tetszik- eloszor neznek es ertetlenkedve allnek ez elott, hogy erre miert hivja fel ennyire a figyelmem- es elkezdenek gondolkozni. Ez nalam nem fer bele! De te tudod, te eleted
2021. ápr. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem felesleges. Ezer meg egy ilyen lesz még, valószínűleg neki is volt már plátói szerelme. Nem szabad táplálni, kerülni kell, a plussz energiát a kapcsolatba fektetni és ennyi, más teendő nincs.
2021. ápr. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
24%
Max akkor, ha megdugott 😃
2021. ápr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy megtetszett, majd a keresőszavak közt ott van a szerelem. Nagyon nem mindegy, hogy melyikről van szó. Ha csak tetszik valaki, teljesen felesleges ezzel mérgezni egy kapcsolatot, mert jelentéktelen. Ha már érzelmeket is táplálsz, akkor azon érdemes elgondolkodni, hogy hogyan alakulhatott ez ki? Ugyanis ha én a páromat szeretem, nem tudok szeretni mást. Azon érdemes "dolgozni", hogy mi az, amit a kapcsolatodban már nem kapsz meg.
2021. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Ne mondd el. Ügyes vagy, hogy direkt távolságot tartasz.

Voltam már ebben a cipőben, 4 hónap volt mire elmúlt, de elmúlt.

Én is szerettem a páromat, nem jöhetett szóba más, de ezeket az érzéseket nem lehet kapcsolgatni. Ilyenkor érvényesül, "A hűség nem érzés, hanem döntés"- mondás.

2021. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Ne mond el. De ha totálisan úgy érzed,hogy a pároddal egy életen át kapcsolat lesz akkor távolodj el teljesen ettől a másik férfitól. még plátói se legyen mert akkor ott a lehetőség,hogy több lesz belőle.

Olyan mindenki életében előfordul,hogy másvalaki is megtetszik,de ha ezt nem rendezed le magadban akkor könnyen továbbmehet ettől.

Ha elmondanád szöget ütne a fejében és ha egy parányi vita lesz bármi kapcsán máris a fejedhez fogja vágni. Sőt,akár ok nélkül is felmerülhet benne a megcsalás is, és mondhatsz Te akkor bármit..

2021. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Ne mond el. Csendben várd meg amíg elmúlik az érzés.
2021. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Nehogy elmond.
2021. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Nemo4 ***** válasza:
100%
Ez az egész azért érdekes, mert ugye azt állítod, hogy úgysem lesz belőle semmi sem. Akkor miért mondanál el olyat ami nem fog megtörténni ? Szerintem most sem vagy teljesen őszinte még magaddal szemben sem. De ha már ilyen erővel felmerült benned egy másik fél iránti vonzalom én biztosra vezsem, hogy meg is fog történni ha nem most késöbb és ha nem ezzel akkor mással.
2021. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek ...ha most így érzel, s tudom komolyan is gondolod akkor ez csak az első de lesz több is hidd el ...

Tudom ,hogy az eszed és a becsületességed nem engedi hogy cserbe hagyd a párod de tudatlanúl már megtetted amiért nem vagy hibás ez az élet és a kémia .

Tudom miről beszélek hidd el ha a kapcsolatod elején jársz nagyon gondold meg ,hogy így akarod e leélni az életed..én anno roszúl döntöttem maradtam mint te nagyon bánom...Ha már több évtizedes a kapcsolatod akkor megértem a döntésed ...50/N

2021. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!