Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így dolgozni?

Figyelt kérdés

Mikor komoly gondok vannak otthon...

Tegnap este úgy kikelt magából a férjem, mint még soha, nem írom le, miket kiabált rám, mert tiltanának, úgy egy órán át, és hajigàlt irányomba, amit csak ért, szerencsére utolsó pillanatban mindig inkább mellém dobta, de szikrákat szórt a szeme.

El kell, hogy váljak tőle, mert legközelebb simán megütne.

És most itt ülök, mint egy mosott... , itthonról dolgozom, azaz kellene, de nem tudok.

Szét vagyok esve, úgy érzem kisebb sokkot kaptam.

Iszom a citromfű teát, mindjárt lezuhanyzom, de nem tudom, mit tehetnék még.

Ti tudtok ilyenkor koncentrálni?


2021. ápr. 15. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy indult ez mi miatt vesztetek össze ?

Gondolom nemcsak hazaért munkából és neki állt dobálni és ordítani.

2021. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Megint nem avatott be, hogy lesz hétvégén nálunk a lánya, hogy szervezi. Megkérdeztem, ezt most megint miért csinálta, mikor megkértem korábban, hogy ez fontos, avasson be. Én is tudni szeretném, hogy alakul a hétvégém, csomó feladatom van suliba, beadandók.
2021. ápr. 15. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Most suliba vagy dolgozol ? Mert egyikben ezt másikban azt említed...


Mindketten idegesek voltatok, muszáj leülni nyugodtan és megpróbálni kompromisszumot kötni.0

2021. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mestert csinálom levelezőn.


Na ezt elképzelni sem tudom.

2021. ápr. 15. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez a megoldás a komprromiszum valamelyikotoknek engedni kell.

Másképp , magától nem fog megjavulni a dolog. Hidd el tapasztalatból mondom. Ha vegkepp nem megy akkor különválás.


Miért annyira baj hogy ott lesz a lanya ? Nem pici baba gondolom , akkor ha nagyobb tudsz mellette tanulni is.

2021. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már nem itt tartunk, semmit nem lehet vele megbeszélni, mert csak kiabál. Válni kell, és addig valahogy kihúzni.

Nem baj, ha itt van, nagyon szeretem, ő is engem. De férjemnek meg online oktatás lesz, szintén mester, ő sem tud vele foglalkozni.

Elkezdte szervezni, hogy jöjjön ide a húga és a barátja, vigyázni rá. Hát azért ha ennyien leszünk, arról csak tudnom kell. Kaja, stb.. És nem is biztos, hogy jobb lenne így... Szerintem. Bár én nem lettem megkerdezve...

2021. ápr. 15. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!