Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ezzel a célja barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ezzel a célja barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Már többször próbáltam elmondani neki hogy még nem állok készen a gyerekvállalásra. S nem tudom megmondani mikor lesz itt az idő.


Ő csak jön a gyerek témával, én mondtam más gondjaim vannak most és még szeretnék biztosabb alapokat.


De ő csak ezzel jön, és nyomás alá tesz. Nyaggat, versecskék apaságról , családról stb. amiben az áll h igazából csak szeretet kell a gyerekhez stb..(persze mintha az felnevelné a gyereket meg megoldaná a gondokat.. )


Mindig azt mondtam neki ha úgy érzi nem tud tovább várni, meg fogom érteni és nem állok a szakítás útjába h mást találhasson.


2021. ápr. 16. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd ott. Szigorúan csak gumival dugd meg.
2021. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Mit nem értesz?

A legtermékenyebb éveit raboltad el tőle. Most már lassan 30 éves és kifut az időből. Attól fél, hogy ha neked se kell, másnak se fog, és egyedül marad, ha szakít. Ki tudja, hogy mikor lesz újra kapcsolata, és ott ugye megint évekig tart, mire gyereket vállalnak.

Úgy érzi, hogy az egyetlen lehetősége az anyaságra, ha most gyorsan teherbe esik. Te meg majd belenyugszol.

Főleg azért gondolkodik így, mert lövése sincs, hogy te valójában mit gondolsz róla, és hogy azt várod, mikor megy el.

Miért nem szakítasz vele, te nyomorult, mielőtt teherbeejted, és ecseszed három ember életét??!

2021. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
72%

HA akarsz gyereket: Valahol érthető, hogy párod szeretné a gyerekvállalást, mint projektet MIELŐBB elkezdeni. Abban viszont teljesen igazat adok neked, hogy meg kell alapozni. Nem lehet csak úgy beleszülni a gyereket a világba, aztán ahogy esik, úgy puffan, mert annak katasztrofális következményei lehetnek. Pároddal szemben az a véleményem, hogy ha TUDJA, hogy neked ez a téma kellemetlen, akkor vegyen vissza. Ha erőszakoskodik, azzal max azt éri el, hogy a maradék motivációd is elmegy a gyerekvállalástól. Mondjuk fontos lenne tudni, hány évesek is vagytok pontosan: NAGYON nem mindegy, hogy még a húszas éveitek elején-közepén jártok, vagy már átléptetek a harmadik X-be.

Ha inkább az a helyzet, hogy SOHA nem is akartál gyereket, akkor szerintem jobb, ha MOST különváltok. Ő találhat még olyat, akivel megélheti a szülői lét örömeit, te pedig olyat, aki számára nem fontos, vagy akár elképzelhetetlen dolog a gyerekvállalás. Persze, itt sem mindegy a korotok.


Annyi nem világos hogy amikor összejöttetek, nem beszéltetek arról, hogy ki hogyan tervezi az életét? Ezt jó lenne tudni.

2021. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. De abban hogy nem tudod megmondani meddig várjon még, benne van az is hogy sose jön el az az idő számodra. Nem biztos hogy meg kellene várni amíg a barátnőd ahhoz folyamodik hogy hibát ejt a védekezésben, szándékosan.
2021. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gyereket szeretnénk úgy kezdtünk neki a kapcsolatnak ez 6éve volt, de csak a 4.évben költöztünk csak össze.


De nem tudom felfogni hogy hogyan lehet megmondani meddig várjon,- erre nincs válasz, kB mintha kérdezné mikor halok meg..honnan tudjam??

2021. ápr. 16. 16:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5ös komment alapján te nem szeretnél gyereket. A barátnődtől legalább is biztos, hogy nem.
2021. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted a nő biológiáját. Ő nem tud a bizinytalanra várni még éveket. Szerintem se hülyítsd tovább.
2021. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

#5:

Pont ez az.

Már az első sorból fel lehet téged ismerni, mert kb. 4 éve írod is sorban a kérdéseket.

Mondjuk értelme semmi, mert 4 év kevés volt felfogni, hogy ennek semmi értelme, szakítsatok. Te ezt soha nem mered kimondani.

Azt se mered kimondani, hogy nem akarsz gyereket. Ennek pedig az lesz a következménye, hogy lesz egy gyereked.

Adj hálát, hogy nem esik könnyen teherbe! De örökké nem fogod megúszni.

A te eseteden remekül végig lehet követni, hogy ragad bele valaki egy borzalmas házasságba. Úgy, hogy gyáva és buta.

2021. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Aki szereti a másikat az nem úgy áll hozzá, hogy ha nem tetszik, amit nyújtani tudok, akkor szélnek vagy eresztve. Teljesen ráruházod a felelősséget, mintha nem ígértél volna neki x éve valamit. Te nem szereted ezt a lányt, max kedveled, elvagy vele. Ez nagyon de nagyon kevés egy jó házassághoz.

Lehet hogy tudat alatt azért halogatod a gyerekvállalást mert VELE nem akarsz egy életre összekötve lenni. Hosszú távon kifizetődőbb az őszinteség, akkor is,ha most kellemetlen.

2021. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
6 év után mire várjon még? Főleg, hogy hitegeted, és ő abban a hitben van, hogy te is akarod. Sőt, abban a tévhitben van, hogy lesz szeretet. Ő úgy tudja, hogy csak az időponton vitáztok. Aztán egyszer meglep téged egy pozitív teszttel. Akkor mit fogsz csinálni?
2021. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!