Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két lelkileg instabil ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lelkileg instabil ember között lehet egészséges párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 08:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok valamire, hogy mi lett volna, ha...
2021. ápr. 17. 08:58
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erős szerelem lehet, de egészséges párkapcsolat nem. Én ezt tapasztaltam.
2021. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bárki bármit a kapcsolat alatt félre ért, félre magyaráz, belelovalja magát valami pitiségbe akkor jól megszenvedteti azt a másikkal s önmagával is. Feszkós, energia leszívó dolognak tűnik örökké bizonygatni dolgokat ha a másik is oly instabil s folyamatos megerősítést vár.
2021. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy lelkileg instabil? Szerintem szinte mindenkinek van valami nyomora, kevés a teljesen kiegyensúlyozott, "normális" ember. Az a kérdés inkább, mitől és mennyire instabil emberekről van szó?
2021. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ma 09:02 a nő aspergeres, nem tudja megértetni magát a környezetével, folyton konflikusokba keveredik és 18 éves korában volt egy komoly öngyilkossági kísérlete és fura munkája van. A pasi is aspergeres, meg biztos van meg valami más is mert nem okés, voltak kísérletei, meg nagyon veszélyes dolgokat csinál, de vonzza a nőt a kisugárzása miatt.
2021. ápr. 17. 09:19
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és huszas éveik közepén járó emberekről van szó.
2021. ápr. 17. 09:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Ilyen kapcsolatból mi lett volna?
2021. ápr. 17. 09:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Kezeltetik magukat mindketten? Mondjuk ha a pasi kezelve lenne, nem csinálna veszélyes dolgokat...
2021. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kezeltetik, legalábbis én vagyok a nő, én nem kezeltetem.😃 De a pasi sem “csinálhatta volna” a veszélyes dolgokat, ha szedne gyógyszert mert az kizáró ok, arra.

Szóval szerintem a válasz nem.

2021. ápr. 17. 09:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem ártana kezeltetni, ha ilyen durva a helyzet. Így mit akartatok volna a kapcsolattól? Lehet, hogy jól megértettétek volna egymást, de szinte biztos, hogy rossz hatással lett volna mindkettőtökre. Bár nem mondhatom biztosra, nem vagyok pszichológus, csak pszichés beteg 😅
2021. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!