Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kíván a férjem,mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván a férjem,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 hónapja szültem.Az utolsó 2 hónapban már arra hivatkozva nem voltunk együtt,hogy nehogy a babának baja legyen vagy nekem,mert sokat görcsöltem. Ez oké,de letelt a szülés utáni 6 hét és azóta se nyúlt hozzám. Már fél éve nem voltunk együtt. Én teljesen magam alatt vagyok,önbizalmam nulla,nem érzem magam nőnek,"csak" anyának. Mondogatja,hogy szeret mindennap,de ennyi.

Vele több alkalommal beszéltem már erről,hogy érzek.Amire rávágja,hogy majd holnap összebújunk...nyilván akkor se történik meg.Volt,hogy kezdeményeztem ,de ellökött..

Babára annyira nem hivatkozhat,mert korán alszik (19-20körül) és átalussza az éjszakát,tehát időnk lenne.


2021. ápr. 18. 08:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
azt mondják pszichológiai dolog ez, hogy ott jött ki a baba, ezért nem akarja. Már máshogy néz rad
2021. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Pedig tényleg vele kéne megbeszélni, hogy mi van. Ne hagyd, hogy ezzel a "majd holnap" című ócska kifogással kibújjon mindig a kérdés alól. Sok minden lehet a háttérben: már csak anyaként bír gondolni rád, nem egy szexi nőként vagy nem bír megbarátkozni a szülés utáni testeddel, legrosszabb esetben mással jár össze. Üljetek le tényleg beszélni, mert ez magától nem fog megoldódni és te egyre rosszabbul fogod magad érezni. Ha ketten nem boldogultok, kérjétek szakember segítségét.
2021. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Ő kerüli a témát te meg hagyod. Ne hagyd hogy ez legyen a válasu hogy majd holnap.
2021. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy ellök? És olyankor mit mondott?
2021. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%

2-es: ha mással járna össze, akkor pont, hogy magasabb lenne a libidója és kívánná otthon az asszonyt is. A szexuális változatosság igencsak megdobja egy férfi étvágyát, valamint a férfias hatalmának érzése miatt nem ritka, hogy még aznap leteperi a feleséget is az illető.


Megoldások:

- Javíts a külsődön.

- Beszéljetek a témáról.

- Kék pirula.

2021. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg az lehet a problémája, hogy máshogy néz a testedre. "Ott jön ki a baba", és a melledből tej jön, más lett esetleg az alakod... Ezeket nyilván nem fogja a szemedbe mondani, azt nem meri, mert fél, hogy megbánt. Egyenesen rá kell kérdezni: Miért nem fekszik le veled? És ne hagyd, hogy kitérjen.

Ez az egész még apróságnak tűnhet, de a szex az egyik legfontosabb tényező a kapcsolatban, ha nem tudjátok tisztázni, akkor elindultok a lejtőn, egyre több lesz a frusztráció, vita, és lehúzzátok a rolót.

2021. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezt hagyod így marad...Esetleg lehet a kèpben szerető?
2021. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Egészen elképesztőek ezek a válaszok.. Ott jön ki a baba, a melléből tej jön..Hogy máshogy születhetne meg egy ember? Mind így lettünk,ez az élet rendje, ezért a nőknek tisztelet jár, amelyik férfi ezt nem tudja elfogadni/természetesen kezelni ösztönből, az pszichiátriai segítségre szorul. Illetve értem, hogy ez a probléma, és ez állhat mögötte,de nem túl konstruktív, hogy így hagyjuk ezzel a kérdezőt.
2021. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%
Már csak anya vagy számára, nem nőként néz rád. A nőt lehet valahol máshol megtalálta. Vannak ilyen pasik, akik nem képesek férfiakként viselkedni,ha gyerekük születik.
2021. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok. Ha nincs szerető a képben, akkor mi másért utasítaná el a kedvesét, mint a teste? Van olyan férfi, aki ezt nem tudja helyre tenni magában, és elképzelhető, hogy a kérdező férje is ilyen.

Én is tudom, hogy mi a természetes, két gyereket szültem és szoptattam.

2021. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!