Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így mennyire lehet velem őszinte a párom és mennyire őszinte így a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Sokszor éreztem már azt, hogy a párom nem őszinte velem dolgokban. Mindent határozottan mond, póker arccal.

Semmit nem jelent, de ő roma származású, de ő ezt tagadja. Van egy gyereke az előző kapcsolatából akin szintén látszik, hogy roma és folyamatosan ki hangsúlyozza, hogy magyar.

Nem az etnikai része, hanem az zavar, hogy olyan dolgot tagad ami teljesen egyértelmű és a hülye is tudná, látná.

Úgy érzem, hogy ha ebben nem őszinte, akkor nagyobb dolgokban sem az velem.


2021. ápr. 18. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Mivel jelenleg Mo-ban nem az a roma, aki genetikailag roma, hanem az, aki annak vallja magát, így ebben nem biztos, hogy hazudik. De te tudod, hogy a többi dologban mennyire mond igazat.


Ha nem tudsz benne megbízni, akkor ne legyél vele együtt.

2021. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Miket tagad?
2021. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezt az egyet tagadja csak?

Mert lehet, hogy erősen szégyelli a származását, stigmatizált dolog romának lenni, és magának is azt mondja hogy ő aztán nem roma (=szegény, tanulatlan, bűnöző, stb).

2021. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül roma, lehet csak kreol a bőre, és csak te képzeled, hogy hazudik erről.
2021. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Teljesen igaz.

Én is roma vagyok, bár én nem tagadom, de nem is látszik rajtam, a batyamon látszik, de ő is tagadja pontosan amiatt amit az előbb leírtal. Ellenben amellett, hogy romák vagyunk, magyarok is.

Ezt szerintem hagyd rá a párodra, ő magyar, a párja is magyar, nem akar ő ebbe a csoportba tartozni.

2021. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A számazását szégyenérzetből tagadja, másban még lehet ettől őszinte.
2021. ápr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem túl bíztató, mert alacsony önértékelésre vall, az még sok más gondot okozhat.


Egyikünk se választotta meg, hova fog születni.

2021. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.


#7


Nem értek egyet, a bátyámnak nem alacsony az önértékelése, semmi másra nem hat ez ki.

2021. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!