Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha boldog az életem a párommal akkor ?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne kreálni valami fake problémát hogy feldobjam az amúgy egyáltalán nem unalmas életünket?
2021. ápr. 18. 11:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Kifejtem a válaszom.
43 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz erre igen/nem választ adni. Ismertem egy párt (azóta szakítottak) akiknek szükségük volt erre. Állandóan ment a műbalhé, néha azért igazi vita is volt, mert alapvetően nekik kellett az a dinamika, hullámzás, amit ez belevitt a kapcsolatba. Én nem igénylem, ha nálam próbálkoznál ilyennel, elég hamar valódi problémáid lennének.
2021. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Mindenképpen, a nyugodt boldog kapcsolat nem nőknek való.
2021. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mar 10 eve elunk igy.

Persze jo, imadom, szeretem es viszont.

De kivancsi lennek milyen lenne egy igazi veszekedes

😁

Vele nem lehet egyszeruen, mondjuk velem is nagyon nehez lenne veszekedni.


Szerintetek engedjem el ezt vagy probaljam meg?

Na de megis

2021. ápr. 18. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne gerjeszd a vihart a biliben, simán lehet még nagy veszekedésetek, mikor történik is valami (mert történhet olyan...). Az nem lesz elég neked?
2021. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Na most

a) valami rejtett bajod van vele és szíved szerint végre jól beolvasnál neki

b) nem akarsz kiadós összeveszést, csak hevesebb a temperamentumod, pl. a hétköznapi apró konfliktusokat jól esne finomkodás helyett kicsit "olaszosabban" stílusban kezelni

c) ha sem a), sem b), mégis veszekedésre vágysz, akkor nem vagy normális.

2021. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2021. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Te vagy az az "agyament" pasas, aki itt kérdezte, hogy szóljon-e, hogy nem rakta be a sütőbe a tepsit, meg hasonló jópofaságok? :)
2021. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi de no vagyok. 😂



Igazabol mostansag sokat olvastam a bekulos szexrol. Es ahhoz kellene egy veszekedes. 😂


Nem nincsenek apro kellemetlensegek vagy mas hasonlo. Csak izgatna a fantaziam egy kisse kevesbe nyugis elet. Vajon milyen lehet ha erzelmileg hullamzo a hangulat.


Bar lehet h nem birnam de ettol meg kiprobalnam. 🙂

2021. ápr. 19. 19:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!