Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a drámakirálynő vagy a párom túl érzéketlen?

Figyelt kérdés

Szóval a szituáció a következő: nem régen jöttünk össze, viszont egyelőre csak titokban tudunk együtt lenni, mivel a szüleim sajnos nem támogatják a kapcsolatunkat (a párom teljesen normális, nem erőszakos, alkoholista vagy bármi hasonló, rendes állása van, tisztelettudó, stb. Lényeg a lényeg, hogy a kapcsolat egyelőre titkos.


A probléma pedig, hogy a párom kb 3 hónapja szakított az előző barátnőjével akivel van egy közös gyerekük is, így tartják a kapcsolatot (nekem nem volt közöm a szakításukhoz mielőtt még valaki ezzel vádolna). Ennyi idő után, miután elvileg lezárta ezt a kapcsolatot facebook-on még mindig ott virít az összes közös képük és a státuszuk még mindig "kapcsolatban" és persze meg is jelölték egymást..


Utalgattam a páromnak arra hogy ez még mind ott van, totál nyilvánosan viszont csak annyit mondott rá, hogy nem az számít mi van a közösségi oldalán, hanem ami a valóságban van. Ez érthető és nyilván így is van, nem is én ellenőrizgettem a profilját, hanem a legjobb barátnőm írt rám, aki mindent tud rólunk, hogy na ez mi..


Az bánt, hogy teljesen leszarja, nem törölt le semmit. Eddig azt gondoltam nem is emlékszik már rá hogy mindez fent van (mert na, ki ellenőrzi mindig az adatlapját?), de most hogy már tud róla rosszul esik nekem hogy nem távolít el semmit.


Totál olyan hatása van a dolognak számomra, mintha nem is lenne túl az exén, és még nem akarná hogy a közös múltjuk elvesszen a süllyesztőben, holott elmondása szerint teljesen túl van a csajon.


Szerintem ha így van, vagyis lezárta élete ezen korszakát illene letörölni a dolgait a közösségi médiából is, pláne hogy elvileg velem van..


Szerintetek túlreagálom vagy igazam van? Tényleg nem jelent semmit és arra kéne koncentrálnom, ami a való életben folyik vagy jogosan zavar?


Kérlek ne ítéljetek el, nem vagyok valami felszínes picsa akinek csak az számít ami a facebook-on van csakhát tényleg rosszul esik ez nekem és mellé még féltékeny is vagyok..



2021. ápr. 18. 23:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Huh.. A képek nem zavarnának, de az, hogy kapcsolatban vannak szerintem az elég kellemetlen és ciki. Mondd el neki, hogy törölje le vagy pá.
2021. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 peca1000 ***** válasza:
62%

Tegyen fel veled készült képet is.


A többit ne töröltesd ki vele, mert hozzá tartozik az életéhez.

2021. ápr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Lehet a palid másik barátnője előtt ugyanolyan titkos a kapcsolatotok, mint a te szüleid előtt. Nem értem miért nagy művelet letörölni vagy legalább nem nyilvánossá tenni bizonyos képeket vagy adatokat egyébként.
2021. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Téged titkol. A szüleidnek igaza van. Csak egy lyuk vagy neki.
2021. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
A párod nincs túl az exén szerintem...
2021. ápr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Bennem az a kérdés is felmerülne, hogy a párod exe tudja -e, hogy ő már ex..
2021. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem csodálkoznék ha még egyútt lenne az ex nővel
2021. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek az utolsó kettővel.

Simán lehet, hogy neked hazudik, és valójában még tényleg kapcsolatban van.

2021. ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező. Egyelőre te vagy a drámakorálynő. Míg nem áll szándékodban őt felvállalni kapcsolatügyileg, addig ő sem kürtöli tele a közösségi médiát azzal, hogy együtt vagytok, mikor pont miattad titokban kell ezt tartani.
2021. ápr. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ahogy a 9-es írja.
2021. ápr. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!