Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valami új szokás a pasiknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új szokás a pasiknál?

Figyelt kérdés

Utóbbi kapcsolatomnál figyeltem meg ezt a jelenseget, illetve barátnőim is hasonlóképpen panaszkodnak a párjukra, az önbizalmuk meg csökken..


Egyutt élünk 2 eve, 30 felett. Párom sikeres ember nagyon ennyi idősen, de a személyisége nem túl kifinomult bizonyos dolgokban, amit jó ideig takargatott ügyesen. Kicsit olyan alpári paraszt tud lenni, amit szerintem hoz szülőktől, és barátoktól. Csak azt nem értem, hogy tudta ilyen jól eltitkolni. Van egy olyan érzésem, hogy egy idő után mindenkivel ilyen lesz.

Magával szemben borzalmas sértődékeny, de fordítva nem érzi a szavai súlyát, közben mindig azt hangoztatja, hogy a szeretetnyelve a szavak.

A szarkazmust szeretem en is, viszont úgy érzem, ez mar felulirja ezt..


Mondok pár példát :

- lefogytam most elegge, tobben mondjak, hogy hízzam. Sosem voltam egy kövér alkat, alapból vékony vagyok, elég kis mellel. Na most még kisebb lett, és a minap beszól, hogy "nem áll már jól ez a fogyás, eltunt a melled, nulla. Ha hanyatt fekszel, nem latszik


- ha lesz gyerekunk, remelem a szemedet es a fogadat orokli csak, nem az eszedet


-kertem milliószor, hogy vezessen óvatosan, ne gyorsulgasson. Erre ma megint úgy veszi be a kanyarokat.


Próbáltam kedvesen mondani neki ezeket, és szerintem nem veszi komolyan. Ilyenkorn rohog. Volt, hogy bunkón szóltam be, akkor meg az volt a baj, hogy veszekszem.


Meg olyan fura dolgai vannak, pl produkalja magat viccesen, hogy felhúzza az alsónadragjat a mellkasaig, mint egy idióta, es úgy mászkál, vagy mindig gyúrja a bőrömet, nem tud finoman hozzámérni tartósan. Néha sajnalom vmiert komolyan, de aztan megis inkabb ideges leszek.


Viszont a melles az friss, és nem fogok tudni elmenni mellette, csak nem tudom, hogy lehet ezeket kezelni. Mar szexelni is feszulni fogok ezutan..

Azt bírom, hogy amikor latja, hogy rosszul esik, egyből hárít, hogy "jaj, tudod hogy szeretem a kis melleidet, tudod hogy csak azt szeretném hogy egészségesebben egyel, tudod hogy mennyiszer bókolok"


És rohadt ügyes, mert tényleg bókol, de aztan elvesz valami beszólással mégis, folyamatosan ingadozik. Engem állít be hulyenek, hogy csak a rosszra fókuszálok, es direkt problemazni akarok, de ezek akkor is rosszul esnek.



2021. ápr. 19. 02:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
*és jön a közhely, de ezen kívül vannak nagyon rendes oldalai, segítőkész, erkölcsös, kiforrott, ambíciózus. Nem tudom, hogy mit csináljak pont ezért. Annyi hulye van, félek, hogy a végén még ennél ezerszer rosszabb tulajdonságú férfiak vannak, ahogy lehull a lilaköd.
2021. ápr. 19. 02:44
 2/51 anonim ***** válasza:
97%

- ha lesz gyerekunk, remelem a szemedet es a fogadat orokli csak, nem az eszedet


Ezek után tényleg ne osztogasd. Hogy ehhez kérdést kell feltenni...

Ezt tudod hogy hívják?

Bántalmazás.

Pont ilyen volt apám. Undorító, ahogy lealacsonyítja, megalázza a másikat

Megszégyenít

2021. ápr. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%

Általában ekkor jönnek elő a gondok,ekkor veszed észre a valós hibákat amik mindvégig ott voltak a szemeid előtt.

Nem tudom de ha nekem azt mondják mennyek szépen az autóval akkor úgy megyek,egyébként is ha valaki jön velem szépen szoktam venni a kanyarokat,maximum ha egyedül vagyok akkor úgy megyek ahogy akarok.

Ilyeneket én sosem lőttem el,maximum 1x mondtam már olyat hogy hány hónapos terhes? de ezt is csak tesómnak.

Nem tudom miért jó más embereket sértegetni? Lehet hogy őt ez nagyon is élvezettel tölti el?

2021. ápr. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
98%
A párod egy b*nkó f@sz.
2021. ápr. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
8%
Hát szerintem meg túl van reagálva.
2021. ápr. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
68%

"Párom sikeres ember nagyon"



Vagyis megteheti. Az egesz vilag a laba elott, sorbanallnak a csajok, mindenfele mellmerettel.



36F incel

2021. ápr. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott.
2021. ápr. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
28%

Komolyan, mint egy gyerek.

Az ilyen dolgok tenyleg csak azert nem viccesek, mert pont te vagy a celpont.


Az én párom is hasonlo amugy.

Kezdetben en folyamatosan megsértődtem a kapcsolatunk elején,(ő akkor is megcsillantotta az ilyenjeit), pláne amikor még valahol szorong az ember mert tetszeni akar, megfeleltségi kényszere van.


De ahogy elmélyült a kapcsolat és tudom hogy szeret és néha érzékeny, azaz hogy a neha nagy vagány kemény élcelődős férfi valojában érzelmes embert takar, ez engem erősit annyira hogy vagy elröhögöm magam vagy 2 masodpetc alatt lekezelem es hasonlot szolok vissza, aztán röhög ő is.

Nekem teljesen egy az egyben uj jön le olyankor mint egy 6 éves vagánykodo, élcelődő gyerek!


Meg az ágyban is néha elég mocskos amugy. Nekem valahol amigy az tetszik is hogy a ffi"állatot"adja és őszinte ösztönös.


Szoval én már bőven a helyén tudom kezelni. Az esetleges "erőszakoskodásait vagy arroganciáját is helyből, reflexből lekezelem es szeretettel humorral.


Igazábol nekem csak fel kellett nőnöm hozzá, (nem nyuszimuszi nebánts virágnak lenni)mint egy gyerekhez egy felnőttnek. Szó szerint. Ezt a kapcsolat elmélyülése meg az, hogy kiismertem, és amugy szerelmes a kapcsolatunk azaz ő is, hozta bennem, azaz a magabiztosságot, érvényesülési képességet.


Nekem egyszer tulzott smink miatt egyszerűen lerondázta a fejem.

Csak annyi jutott eszembe, hogy szoval akkor ronda nőt kell most meg...nia, ehhez kell igazán tudni teljesiteni az ágyban, mert szép nővel könnyű. Szoval lehet bizonyitani :D Fő a változatosság amugyis :D


Mondjuk azert nem ezt mondtam neki, hanem vmi mással forgattam ki a szavait :D

2021. ápr. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
21%

Nekem az a fura, mintha te nem alkalmazkodtál volna hozzá.

Egy idő mulva azert, ahol folyamat szarkazmus van, már csípőből tudni kéne normál esetben reagálni, mindenféle önbizalomgyengülés vagy sértődés nélkül.

És akár szarkazmussal felelni is. De ami nem vitát szul hanem vicces.

2021. ápr. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
6%
Sztem karakánabb nő valo csak hozzá. Ezek az ilyenektol tenyleg nem bántásnak lennének amugy célozva csak a nők javaresze nem tud haveri szinten visszaszolni.
2021. ápr. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!