Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha a barátomnak rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha a barátomnak rosszul esik, ha a szüleimmel megyek toszkánai körútra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 08:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem jogos. Bár nem ismerem a háttérsztorit de szerintem semmi rossz nincs abba ha jóba vagy a szüleiddel és elmész velük nyaralni.


Esetleg ha ő is menne veletek?


De nem, szerintem nem jogos.

2021. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem jogos. Bár jobb lenne több infót tudni.
2021. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hogy ő három éve nem volt nyaraláson, nemhogy Toszkánában. Végre lenne pénze nyaralni, erre a szüleimmel megyek.
2021. ápr. 19. 08:21
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Járvány van, inkább üljetek meg ti is a seggeteken hogy végre vége legyen és lehessen utazni.
2021. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Noren1989 ***** válasza:
49%

Inkàbb tegye el ő is a manit. Majd egy rendes közös életbe sokkal jobb lesz belenyomni.


Mondjuk nem feltétlen veled 😆😘

2021. ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
21%
Csóró gyerek inkább az esküvőre spóroljon!
2021. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Én megértem, ha rosszul esik neki. Kérdés, hogy véletlenül így alakult, mert a szüleiddel korábban lefoglaltátok és már nem megoldható, hogy visszamond, előtte megbeszéltétek stb. Vagy egyszer csak bejelentetted, hogy mész, és mikor mondta, hogy ő szeretett volna veled menni, akkor kijelentetted, hogy márpedig te nem mondod vissza, mert Toscana jobban érdekel, mint Miskolctapolca.
2021. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
21%

Jogos, mert mehetne ő is.

Miért nem mehet?

Még a filmekben is sok olyan helyzet van, hogy együtt a család, és a barát/barátnő is ott van.

2021. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
És előtte vagy utána nem tudnátok együtt is elmenni? Szerintem menj el az útra, Toszkána gyönyörű, kár lenne kihagyni egy pasi hisztije miatt.
2021. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem is ez a gondom. Előtte-utána is mehetünk nyaralni. Az meg, hogy ő előttem két évig nem volt nyaralni, nem az én hibám
2021. ápr. 19. 10:06
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!