Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt, és az utóbbi időben a kapcsolatunk első mélypontját élte meg.

Én elmondtam neki sok hét gyötrődés után, hogy engem mik bántanak és min kellene változtatnia. 90%-ban változtatott, változott is és megfogadta amiket panaszoltam neki. Viszont nem kaptam magyarázatot a viselkedésére, illetve bocsánatot sem kért. A helyzet tehát megoldódott, én mégis indoklás és bocsánatkérés nélkül maradtam.


Ez az eset óta az együttléteink során valamiért képtelen vagyok az élvezetre.

Olyan kérdésem lenne felétek, hogy köze lehet-e az orgazmusnak a lelki dolgokhoz (ehhez az esethez), és szerintetek létezik-e, hogy a kettő összefügg? Korábban nem volt ilyen problémánk.

Tapasztalatokat szeretnék kérni első sorban! Válaszaitokat előre is köszönöm!! 23/N



2021. ápr. 19. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
annyira rémisztő számomra, hogy nő létére valaki ennyire nincs tisztában, hogy működik a teste és az agya. IGEN, a nők érzelmi alapon tudnak orgazmust megélni, akkor tudják élvezni a szexet. nyilvánvalóan bánt még téged az eset, nem felejtetted el, gondolsz rá
2021. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, befolyásolhatja a lelki állapot.

Remélem nem ilyen egyoldalú volt ez a megbeszélés, mint ahogy itt leírtad. Te elmondtad, hogy mi nem tetszik és ő alkalmazkodjon (amit tett is). Látod ebben a hibát? Kéne. Biztosan te sem vagy tökéletes, te is alkalmazkodj hozzá, hogy legyen harmónia.

2021. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan helyzet volt (nem szeretnek konkrét esetet leírni) amelyben ő hibázott, amit érez is, tudja is és változtatott is. Természetesen nekem is meg vannak a hibáim, ha én tettem valamit régebben ami konfliktust szült bocsánatot kértem, elmondtam mit miért tettem és változtattam. Nekem csak ez hiányzik cserébe, és úgy gondolom, hogy ez közrejátszik. Amiben Ti is megerősítettetek. Köszönöm.
2021. ápr. 19. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem csak a nőkre vonatkozik. Én férfi vagyok és az én párom számára mindíg is roppant kényes téma volt a szex (alacsony a libidója, nincs megelégedve a testével, fél hogy csalódást okoz) és bár már egy ideje nem beszélünk ezekről a dolgokról én attól még érzem rajta hogy ezek továbbra is zavarják őt és emiatt sokszor nagyon nehéz elmennem mert az pörög az agyamban hogy vajon tényleg élvezi vagy csak muszájból csinálja, megkérdezzem, ne kérdezzem? Elismerem hogy nem hű de ügyes az ágyban de ez nem zavarna ha nem ütne éket közénk az hogy neki ekkora gondot okoz az egész szexualitás téma és ezálltal én sem tudom magam úgy elengedni aktus közben ahogyan azt mondjuk kellene.
2021. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon sértő lehet, ha a másik még csak bocsánatot sem kér, de igazából változtatni még annyian sem szoktak, sőt, szóval végső soron a tettek többet számítanak.
2021. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves #4, teljesen megértem a párodat, régen én is ilyen voltam (előző kapcsolatomban) de mára már nem okozott ez galibát köztünk, és sikerült elfogadnom önmagam.


#5, igazad lehet, az a fontos, hogy a tettek mit sugallnak.

Köszönöm az építő jellegű válaszokat.

2021. ápr. 19. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Mit vársz még? A férfi a tettek embere, nem a szavaké. Megtette, amit kértél, de azt ne várd tőle, hogy majd még elemzi is neked a helyzetet. Megöli a sárkényt, a kardfogú tigrist, megküzd bármivel, ami a párját, családját veszélyezteti, de ha beszélni kell, arra ott vagy te. ÉDES ANYANYELVÜNK, mondja a szólás. Anyanyelv, hiszen a gyermeket is az anya tanítja beszélni, és pontosan ezért, tehát evolúciós okokból az ő beszédkészsége sokkalta fejlettebb, mint a pasiké.
2021. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A válaszok alapján már egészen más szemszögből is sikerül átértékelnem a helyzetet.
2021. ápr. 20. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!