Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti megelégelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megelégelnétek azt, ha folyton nektek kéne kezdeményezni a beszélgetést a fiúval?

Figyelt kérdés
Ha ez nem történik meg, csend van addig, amíg nem írsz neki. Ez mennyire tartható állapot?
2021. ápr. 21. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után biztosan.
2021. ápr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem tartható, mert le se szar a másik. Ha nem írnál neki, akkor örökre be is fagyna a beszélgetés. Kétlem, hogy érdekelnéd, lehet van más csaj is a láthatáron, ilyen pasiba ne fektess energiát.
2021. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem nőként, de ez nem úgy van, hogy X és Y beszélgetnek és X írt utoljára, akkor utána legközelebb Y "következik" és ír elsőnek, ha pedig Y írt utoljára, utána X jön? Vagy csak én egyszerűsítem le a dolgot?
2021. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Létezik olyan jóképű férfi minden nőnél, akinek ezt el tudná nézni.
2021. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
nem neznem el, nem szeretek senki olyan utan teperni, aki nem erdeklodik irantam.
2021. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Megelégelni azért nem elégelném, mert én ilyet nem szoktam csinálni olyan gyakran, hogy azt meg lehessen elégelni.

Lehet én vagyok tradicionális, de én elvárom, hogy egy férfin lássam azt, hogy érdeklődik irántam és keresi a társaságom meg érdekli, mi van velem és várja, hogy beszéljünk. Ha nagyon egyoldalúnak érzem a dolgot, én nem próbálkozok, hanem tovább állok.

2021. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!