Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is viselkedett már így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is viselkedett már így a párja?

Figyelt kérdés
Én már nem tudom mit csináljak... Biztos én se csinálom jól a dolgokat de ez nekem sok..barátaim nincsenek csak ő van nekem meg a család...20 éves leszek idén, párom 21 amikor megismertük egymást én 14 voltam ő 15. Azóta együtt vagyunk de időnként van egy bekattanasa hogy neki a barátai fontosabbak, szakítani akar vagy szünet vagy lekoptat de utána mindig vissza akar jönni és nyilván mivel én szeretem mindig hagyom, az ilyen helyzetek után mindig azt akartam hogy szakítsa meg azzal a baráti társasággal a kapcsolatát mert azt gondoltam velük van a baj de már rá jöttem hogy nem.. vele van a baj de nem tudom miért csinálja ezt ő azt mondja azért mert én nem engedem hogy a barátaival legyen nos ezzel az a baj hogy hagynám ha nem mindig pialni akarnának vagy nem az lenne hogy akkor nekem egyáltalán nem veszi fel/ nem ír / részegen bunkozik vagy tartaná magát ahhoz amit megbeszélünk esetleg szól ha bármi változás lenne nem pedig leszar.. nemrég tudtam meg hogy 4 évvel ezelőtt az egyik ilyen szakitasnal ami max 1 hónap volt lefeküdt az exevel is... Tőlünk (családomtól) meg elköltözött a szokásos hülyeseget miatt pedig több mint 2 éve laktunk együtt és tavaly 3x megcsinálta ezt csak akkor nem elköltözött hanem kitalálta hogy nem jön haza munkabol. mit csináljak?

2021. ápr. 21. 00:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Amikor voltak ezek a bekattanasai volt hogy kedves volt de ha többet akartam beszélni vagy azt akartam hívjon fel előfordult hogy enyhén vagy durván bunkó volt esetleg letiltott stb...
2021. ápr. 21. 00:50
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Eddig olvastam a kérdést, és már meg is volt minden baj oka:


"...20 éves leszek idén, párom 21 amikor megismertük egymást én 14 voltam ő 15...."

2021. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Keress olyan pasit aki szeret.
2021. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj ilyenkor mindig azt csinalja ebben az időszakában hogy megígér valamit aztán rohadtul nem tartja be vagy olyan válaszokat ad hogy meglátjuk talán meg stb, ma is egész nap dolgozott oké reggel 7 körül felhívott aztán úgy volt a nap folyan majd fog többször is még ő mondta tegnap is hogy most többször fog nem akadtam ki persze kérdeztem hogy akkor mizu hív vagy valami de semmi és így éjfélkor kb fél órája benyogi hogy haverokkal van meg szálljak le rola.. egész nap alig írtam csak 9 után írtam neki többször de ilyen 20 percenként kb de nem is ugyanazt hanem tök más dolgot is pl találkozásrol meg ilyenek de most kitalálta hogy én hagyjam őt békén
2021. ápr. 21. 00:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor normális semmi jele nincs ennek amiket itt írtam olyankor nagyon boldognak érzem magam vele, és ő is úgy viselkedik velem mindent meg tesz olyankor hogy jó legyen nekem, viszont mindig bennem van hogy mikor lesz ilyen megint és mire megnyugszom addigra újra megcsinálja...
2021. ápr. 21. 01:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben megfogadnám, amit mondott és békén hagynám örökre.

Ezeket azért teszi meg veled, mert hagyod. Vegyél erőt magadon, szedd össze a maradék önbecsülésedet és vágd ki a francba.

2021. ápr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de nagyon buta kislány vagy még! Mi a f.szert vagy még vele?? MIÉRT?? Legyen már egy kis önbizalmad, sokkal többet érsz ennél a pasinál...
2021. ápr. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen kapcsolatban voltam anno.

Tini szerelemnek indult, 16 évesek voltunk mind a ketten. Együtt voltunk majdnem 5 évig, nyilván ez idő alatt szerelem átment kötődésbe.

Egyébként felesleges magadat hitegetni azzal, hogy ez még szerelem, nem ez már nem az.


"barátaim nincsenek csak ő van nekem meg a család"


Pontosan ez a mondatod utal arra, hogy már csak a kötődés amit érzel iránta.

21 éves fiúnak pedig most jött el az a korszaka, hogy a haverozás meg a buli fontosabb mint az évek óta tartó tini romantika.


Btw én is ezt csináltam 20 éves fiúként. Hiába hogy együtt voltunk 4-5 éve,

20+ évesen egy teljesen más korszakba léptem át ahol a haverok és az "élet" előbbre való volt mint a barátnő.

Nyilván nem dugtam félre meg ilyenek, de egyszerűen igényem volt arra, hogy a haverokkal lógjak/bulizzak 1-2 napot barátnőzés helyett.

Aztán ezek mindig vitákat szültek, ami meg idővel teljesen megette a kapcsolatot.


Ha neked is lennének barátaid, akkor neked is lenne igényed a kikapcsolódásra egyedül (vagyis a fiúd nélkül).

Ennek a kapcsolatnak nincs jövője, idő kérdése és a srác le fog lépni. Biztos vagyok benne, hogy csak a bármikor elérhető punci miatt nem lépett még le.

2021. ápr. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!