Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes lányok bárkit meg tudnak kapni, még ha nem is rendelkeznek olyan külsővel vagy intelligenciával?

Figyelt kérdés

Van néhány olyan lány van a környezetemben, akik bármelyik sráccal könnyen szóba elegyednek stb. Némelyikük túlbuzgó, trágár, külseje sem valami vonzó, de mégis..

Az az oka, hogy bárkivel megtalálják a közös hangot? Ez tényleg ennyire imponáló? Aki nem tud felszínes témákról csevegni naphosszat, az el van veszve?


2010. aug. 22. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

el,

illetve a legtöbb kisfiú fél az okos és szép nőktől. :)

2010. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Figyelj,ez a pasiknál is így van.Tiszta nyomorék,hullakinézetű azt olyan bomba nővel jön össze hogy nemigaz.Mondjuk ha a nő bas*ós akkor nem igazán számít a külseje,lehet ezért kap meg minden férfit,a férfieak könnyen kaphatóak szexre :D
2010. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Velem ez nem így van:D..Nem épp tartom magam szépnek,mivel mackósabb típus vagyok és mégsincs bnőm:S:D..pedig a szövegem,a humorom meg van,de nem az az erőltetett.A lányokkal normálisan tudok beszélni és mégsincs semmi:/...mind1..ezen nem szoktam bánkódni,ha eszembe jut akkor csinálok valamit,hülyülök,vagy zenét hallgatok:):D

Majd megtalál egyszer csak az igazi:D

Am hol laksz?:)

2010. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A szepseg nem minden, lehet valaki kivul szep, de belul rohadhat! Engem se a kifejezett "jo pasik" vonzanak, nem erdekel, hogy milyen a haja, a szeme, mennyire izmos, milyen ruhakat hord... Az erdekel, hogy legyen benne valami, az a bizonyos plusz. Azokban a lanyokban, akik nem kifogastalan kulsejuek, lehet, hogy ez a plusz van meg. A kisugarzas fontosabb a kinezetnel.

Sajat peldam: Msn-en sokat beszelgettem egy nagyon jo pasival, helyes, igenyes, vonzo. 2 honap utan talalkoztunk csak a koztunk levo tavolsag miatt. Szemelyesen, szemtol szemben mintha egy mas ember lett volna. Istenien nezett ki, komolyan, kifogastalan kulso. De belul? Semmi ami megfogott volna.

Ebben az idoben tortent, hogy talalkoztam egy masik pasassal... Az elso pillanatban beleszerettem! Kivul se rossz, de ami belul van, az AZ amit kerestem, amit mindenki keres a masikban.

2010. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát, akkor belülről tényleg "rohadok"..
2010. aug. 22. 13:38
 6/13 anonim ***** válasza:
dehh...miért rohadnál?azért mert nem állsz le csak úgy mindenkivel beszélni vagy mi?az utánnam/elöttem lévő nem így értette a "rohadok" szót;)
2010. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, csak igazából az a baj velem, hogy nem vagyok közvetlen, nem tudok felszínesen elbeszélgetni senkivel huzamosabb ideig és ez rossz.
2010. aug. 22. 13:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem gond..ne is kell felszínesen.Merre laksz?:)
2010. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
húú,velem is ugyanez van:/
2010. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bp-n, de ez lényegtelen.
2010. aug. 22. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!