Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ez távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

200km választ el 3 éve,eddig semmi gond nem volt,találkoztunk max 2 hetente,ez így jó is volt mindkettőnknek. legutóbb ott volt dolgom ahol lakik,nyílván ez elég kivételes eset,fél napig ott voltam tőle kb 15percre,de ő nem jött oda,mert edzésre kapott időpontot, de mi már ezt is lefixáltuk előtte,és hogy nem akar veszekedni az edzőjével,nem tudunk találkozni:)) 3hete nem láttuk egymást,előtte 2x mondta le a munkája miatt,most meg egy edzés fontosabb mint én,szerintem ez elég gáz,hogy ő nyugodt szívvel edzeget amíg ott vagyok pár percre. ő nem utazik hozzám mert "covid van",mindig nekem kell hozzá mennem,már kezd unalmas lenni. ti szakítanátok ez miatt? már megtettem,csak kíváncsi vagyok mások véleményeire is:)

F


2021. ápr. 24. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, szerintem már neki nem volt fontos ez a kapcsolat.
2021. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem nagyon zavarta a szakítás.
2021. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 moozygoo ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2021. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!