Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nálatok válló ok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok válló ok lenne vagy megpróbálnáton kideriteni a problémát?

Figyelt kérdés
Feleségemmel már egy ideje nem nagyon szexeltünk.. Néha neha.. Hebe hóba. Az elején még bilincset akart venni,hogy feldobja a szexuális életünket. Mostanában nagyon furcsa volt. Órákra kimaradozott. Majd atneztem a telefonját és egy fickónak ilyeneket irkalt. "legközelebb jobban is megüthetsz ám és a hajam is jobban húzhatod, de így is tetszett.." szerintetek? Megcsalt? Szerintem ez nagyon nem normális..
2021. ápr. 25. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
izgatja a szub szerep, ezt te nem adtad meg neki, keresett rá egy domot... nem lehet?
2021. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg megcsalt, nekem válóok lenne. Szerintem se normális a megcsalás egy kapcsolatban, nekem a kapcsolat végét jelenti.
2021. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen meg, egyértelmű.
2021. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell egyből megcsalásra gondolni!

Szerintem csak az utcán megtámadták, pofozták, húzták a haját, a feleséged meg mazochista és szeretné újra az egészet csak intenzívebben!

Komolyan, nem elég egyértelmű, hogy félra jár?!

Elválnék, és menteném a bizonyítékot, hogy megcsalt.

2021. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy valószínűséggel megcsal,esetleg ha 100%-ban megakarsz róla bizonyosodni egyszer kövesd.
2021. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű a megcsalás. Ên elhagynám.
2021. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a negatív dolgok válóokok. Már a kapcsolataim elején közlöm a partneremmel, hogy én poliamór vagyok, annak csak örülnék ha másaal is együtt lenne. Ha meg csak szexet keres rajtam kívül, az az ő személyes dolga.
2021. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, megcsalt, és ez nem OK.De Te meg turkáltál a telefonjában, és ez sem OK. Mindkét dolog azt jelzi, hogy alapvetően van gond a kapcsolatotokkal. Fentebb többen írták, hogy : én elhagynám. OK, de mi lesz tovább? Tételezzük fel, hogy lesz majd egy újabb nő, akivel összejössz, majd ott is ellaposodik az intim viszony , jön a néha-néha, hébe-hóba...És ciklus indul újra. Én a helyedben becsuknám a szemem, nem is adnám jelét annak, hogy megtudtam valamit. Viszont radikálisan változtatnék az ágyban ill. a környékén. ( közösen szex eszközök válogatása, vásárlása, kipróbálás, húznám, ütném, stb.... szóval minden, amiről sejted hogy szeretné és neked is belefér.) Mellette pedig az ágyon kívüli időben is próbálnék változtatni, vele együtt. Több együtt töltött idő, több őszinteség, több izgalom, több udvarlás. És hidd el, ez a nehezebb, nem a szexben a változás. Majd megnézném, hogy a változások hatására megszűnnek-e az eltűnések... Persze mindezt csak akkor, ha fontos neked a nő. Ha nem fontos, akkor fentebb a fiúknak van igazuk:hagyd el! (N/53)
2021. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!