Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már nektek olyan, hogy a barátotokból kiszerettetek, de egy idő után újra éreztetek valamit? Pedig azt hittétek hogy soha többet nem jöttök újra össze.

Figyelt kérdés
A barátnőm a héten szakított velem. Azt mondta, hogy ne is reménykedjek abban, hogy újra érezni fog irántam valamit. De én mégis reménykedek, hogy újra belém szeret, hogy meggondolja magát, mert én iszonyatosan szerelmes vagyok belé. Nem vesztünk össze, szóval a "maradjunk barátok" szöveg megvolt. 1 éve jártunk. Most 2 hétig nem tudunk se találkozni, se beszélni. Hogy kéne viselkednem, hogy minél nagyobb esélye legyen annak, hogy minden a régi lesz? Keressem, írjak rá msn-en, találkozzunk, esetleg ebben a 2 hétben írja néha sms-t neki? Vagy inkább hagyjam őt, ne keressem, ne találkozzak vele?
2010. aug. 22. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi volt az indok, amiért szakítottatok!
2010. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne találkozz, ne keresd. Ha tényleg újra őt akarod. Így lesz a legnagyobb esélyed...
2010. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem!

a volt az volt=múlt!nem kezdem újra soha,feljönnek a régi dolgok.

2010. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két hétig hagyd őt békén, hadd rendezze a dolgokat magában. Esetleg utána próbálj barátilag közeledni hozzá, aztán talán újra beléd szeret. Mondjuk én voltam már a te helyzetedben, csak nem mondták, hogy sosem szeretnek újra belém, és kb 2 héten belül barátilag próbáltam az exemmel beszélni, és elég bunkón viselkedett. Nekem inkább olyan volt, hogy szakítottunk, akkor már nem éreztem igazán semmit iránta, de mikor kimondta, hogy vége, akkor úgy éreztem, hogy ő az igazi, és egy ideig azt mondtam, hogy nem vagyok belé szerelmes, de ez nem igaz, mert örökké szerelmes leszek belé...
2010. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy már nem szerelmes belém. Már nem tud úgy tekinteni rám mint azelőtt, csak mint egy barátra. Meg aztán olyanok okokat mondott, hogy nem illünk össze, még fiatal és bulizni, kalandozni akar (18 éves), nem akarja lekötni magát, stb.
2010. aug. 22. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem már volt ilyen.
2010. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
22
2010. aug. 22. 18:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!