Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtudtam hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudtam hogy a barátom tarskeresőre regizett nemrég es az egyenes kérdéseimre letagadja, akkor?

Figyelt kérdés

Vannak problémáink pl lassan fél éve nem mondom el neki, hol lakom (sajnos ő penzes en nem es nem merem mert nem erzem azt sem hogy komolyan venne)

Ő lazán szakitana is, megkaptam már nem egyszer ezt is, egy egy vitánál. Azaz ugy erzem nem is bizhatok benne olyan szinten hogy kiadjam magam.


Próbáltam volna tiszta vizet önteni a pohárba, es szeretném tudni ő mit akar tolem hogyan áll hozzám.


Ő csak hibáztat amiatt hogy nagyon bántja nem tudja hol lakom.

Mar nem akartam visszakerdezni hogy es de ezt nem mondania kellene akkor ahelyett hogy a tarskeresore regisztral??


Ugyanis nekem itt a bibi a dologban.


Ha vki szivbol igazán szeret es komolyan akarna, akkor ha problemaja van azon erolkodne. Nem? De ő soha nem azon erolkodik hogy megismerhessen hanem szimplan elkezdett ismerkedni csak a hatam mögött aljasul, hazudva, letagadva.


Most legyek en is hasonlo es regizzek fel kam nőként kifaggatni?

Vagy sirjak adjam fel az egészet hogy szimplan nem szeret?



2021. ápr. 25. 12:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egy centet se költött rám soha mielott barki azt hinné aranyaso lennék
2021. ápr. 25. 12:16
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
elég valószínű, hogy félredugott már eddig is
2021. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha lazán szakítana akkor minek kapaszkodsz?
2021. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem dugott felre!


Most regisztralt.

Ahogy jezd romlani a kapcsolat! Eleinte teljesen benne volt velem az egeszben

2021. ápr. 25. 12:23
 5/19 A kérdező kommentje:
3#szerelmes vagyok. Tudod az ilyen.
2021. ápr. 25. 12:23
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom. Egyikőtöknek sem való kapcsolat.
2021. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Az milyen kapcsolat, ahol annyira nem bízol benne, hogy hazavidd? Vagy hogy felvállald, hogy nem olyan életkörülmények között éltek?

Én megértem őt, nem is tudnám így csinálni, de nem így kellett volna felvetnie a problémát.

2021. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van. Senki se fog komolyan venni egy olyan nőt, aki azt se mondja el fél év után, hogy hol lakik. Gondolom, valami putrisori patkánylyuk, ha ennyire szégyelled.

Amúgy nincs min aggódni, amint felszed mást, téged penderit is kifele. Nem kell aggódni, hogy te szakíts-e vele, majd ő megteszi.

2021. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes? És egy legalapvetőbb dolgot titkolsz előtte?
2021. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nincs igaza. Mert eleve ki bizna meg olyanban aki tarskeresore regizik es lehet komolyan se vett eleve soha fuggetlenul a hatteremtol, es ha szexkapcsolatra vesz vki vkit ki az aki kiadja a hátterér egy szexkapcs ban eleve?


Szoval minek adnán ki a hatterem eleve egy olyannak aki talan komolyan se vesz?

2021. ápr. 25. 12:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!