Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszik össze velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik össze velem szándékosan?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam ma a kapcsolatunkon. Arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy szandekosan veszik velem ossze, ha itthon van. Ha egy kicsit feszultebb, vagy rossz kedvubb vagyok, nem megkerdezi hogy mi bant, inkabb belemall, hogy en mit kepzelek magamrol, hogy beszelek vele. De ha o beszel ugy velem, mint akit kb kiszrtak az teljesen normalis es az is az en hibam.

Ha megbant es szova teszem neki, hogy ez nem esik jol, elkezd poenkodni, hogy ezt o csak viccbol mondta (pl. olyat radvernek, hogy beszakadna a fejed). Raadasul ilyenkor, mikor "kiharcolja" a haragom meg neki all feljebb, o sertodik meg es kepes nem hozzamszolni, meg elsetalal mellettem a hazba.

Ha megker valamire es nem ugrok egybol(amugy se) akkor o ennyit se kerhet tolem. Ha en kerek tole valamit, nagyjabol kervenyt kell benyujtani hogy megcsinalja.

Ha valamibol az utolso van itthon pl csoki vagy ilyesmi, en mindig megkerdezem, hogy ker-e belole. O soha.


Miert csinalja ezeket?


2021. ápr. 25. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szeret. Örülne ha kitenned a szűrét, mert ő gyenge hozzá, hogy megtegye
2021. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a csicska szerepben.
2021. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert papucs vagy.
2021. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miert lennek csicska, meg papucs? Kiallok magamert, utana nem szol hozzam mert nem tetszik neki amit mondok🤷🏻‍♀️
2021. ápr. 25. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a leírasbol :D
2021. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szakítást akarja kiprovokálni.
2021. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert belefaradt, vagy belekenyelmesedett a kapcsolatba. És az 1-essel egyetértek, szerintem már csak arra vár, hogy vége legyen ennek.

Szerintem ülj le, beszélj vele, mondd el neki az eszreveteleidet, mi bánt, kérdezd meg tőle, őt mi bántja, szeretné e, ha javitanatok a kapcsolatotokon, vagy hogy elvaljanak az utjaitok.

Ez a helyzet, ha igy marad, csak rosszabb lesz. Téged felemeszt, mert akarva akaratlanul a fent leirtakat fogod keresni, és láthatóan ő sem érzi jól magát..

2021. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a szakításhoz gyenge
2021. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!