Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 18 éves vagyok, sose volt barátnőm, és úgy érzem, sz. Rt sem ér az életem? Kérlek olvassátok végig!

Figyelt kérdés

Nem is igazán érzem az "ízét" a "csajozásnak". Talán azért, mert példákat sem láttam soha (lehet, hogy hülyeség, de nekem az a tapasztalatom, hogy akiknek a szülei elváltak, vagy bármilyen módon kapcsolatot keresnek, egyszóval nem stabil a házassági viszony, azok jobban tudnak csajozni, talán azért, mert stabilitásra vágynak, vagy csak mert ez az egész jobban jelen van az életükben) Na mindegy, ez csak az én elméletem. Szóval én erre nem nagyon látok családi példát, az én szüleim idősebbek is kicsit meg ilyenek... mindig későn érőn voltam, kb. 3 évvel le vagyok maradva a kortársaimtól fizikailag. Tudom, hogy ez ellen nincs mit tenni, de megbékélni ennek ellenére sem tudok vele. Ezzel úgy érzem, hogy tisztán csak vesztek. Mindig mindenhol én vagyok a legkisebb, a legvékonyabb, legsatnyább. Nálam egy évvel fiatalabbak úgy néznek ki, hogy én kb. akkor tudnék odáig fejlődni, ha szteroidoznám magam vagy nem tudom... és most nem a felfújt emberekre gondolok, hanem a normál testalkatra. Oké, hogy fürge vagyok, meg minden, csak úgy nézek ki, mint egy 15 éves kb, de még azok is testesebbek nálam. Ehhez jön még az, hogy folyamatosan tele vagyok pattanásokkal, legszívesebben néha fognék egy liter benzint, rá az arcomra aztán égjen a gyertya... utálom, hogy mindenkinek szép sima a bőre, de nekem nem lehet az. Nem eszem magam tele csokival, nem tudom, mi lehet az oka.

Ezen kívül sose jártam bulizni, sose ismertem igazán a "fiatalok világát". Teljesen idegen tőlem. Nem tudom jól érezni magam egy házibuliban vagy egy koncerten, egyszerűen azért, mert nem érzem magam odavalónak. Meg én szégyellném is leinni magam meg ilyenek, egyszerűen nem illik hozzám. Egyébként szerintem üvölt is rólam, ha nagy ritkán elmegyek valami koncertre, hát nem tudom... nekem nincs "stílusom", nem is látom értelmét hogy legyen, nem érzem jól magam. Engem mindig a természet érdekelt, mindig kis könyvmoly voltam, mindig felnőttekkel barátkoztam gyerekek helyett. Állandóan kérdeztem mindent, mivel nálam egyértelmű, hogy a sportban (szinte minden sportban, de különösen a csapatsportokban-ugyanaz a helyzet, focinál hülyén érzem magam, hogy mindenki két fejjel és 20 kilóval több, egyszerűen komikusnak érzem magam) béna vagyok, ezért az agyammal kompenzáltam mindig is. Hozzáteszem, hogy ott legalább elég jók a képességeim. Mindig a legjobb tanulók között voltam, csak mivel minden érdekel, soha nem tudom tartani a számat, és ezért sokan hülyének néznek...

Most a kérdésem, hogy mindezekkel együtt szerintetek mikor jutok el odáig, hogy lehessen barátnőm? Ugyanis már az őrületbe kerget, és -lássuk be- elég gáz, hogy itt tartok 18 évesen. Nem mintha túl sokat tettem volna, hogy átlagos fiatal legyek, de igazából nem is ment sose. A saját utamat járom a saját szabályaim szerint. Sokan hülyének néznek, de nekem ez nem megy máshogy. De hát ezzel együtt jár, hogy így ismerkedni sincs nagyon esélyem. Meg igazából már kicsit meg is keseredtem, nem is nagyon látom értelmét próbálkozni. Minek, ha ott van egy sokkal jóképűbb és izmosabb? Különben is csak botladozok, hisz tapasztalatom sincs. Ez már olyan, hogy állandóan minden ok nélkül nagyon ideges vagyok, mert szerintem kb. mindenki hülyének néz, hogy itt a kis okostojás, órán virít, sportban meg kiröhögteti magát és csajozni sem tud... Már olyanokat csinálok, hogy felveszek olyan lányt MSN-re, akiről köztudott, hogy... hát... kur...taszoknyájú és MSN-en szivatom. Tudom, hogy szemét vagyok, utálom is magam érte, de nem bírom egyszeráen, mert egy szégyennek érzem magamat. Valahogy át kell vinnem másra. Az is igaz, hogy meg is van a véleményem a mai lányok nagy részéről, amit nagyon utálok, és mindig feldühít, ha azt látom, hogy valaki nem használja az AGYÁT, vagyis nem gondolkodik, hanem egyszerű tucatlány. Szerintem ahol az emberiség most tart, nem engedhetjük meg magunknak, hogy ne legyen bennünk alázat, és ne gondolkodjunk... de ez nem tartozik ide.

Na mindegy, ennyit rólam. Ömm... most látom, picit hosszú lett, elnézést, ha sok benne a felesleg és mindenkinek megköszönöm, aki szentel rá annyi időt, hogy végigolvassa.


2010. aug. 22. 15:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Irány a konditerem. :) (Önbizalmat ad és izmosabb is leszel.)
2010. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

hát figyu, 90%-ban hasonlitok rád szinte:D 16 vagyok 14-nek nézek ki, 180centi 60 kiló, nyeszlett p*cs vagyok, nemvolt bnőm, nem is érdekel, szarok az életemre, ugy ahogy máséra is, annyi köztünk a különbség, hogy én még okos sem vagyok:/

ez szerintem egyszeröen a köcsög emberektől van.. ennyi, 21. század fail.

2010. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Először is ez gec! hosszú lett és mindjárt sírok is hogy végig tudtam olvasni uu de büszke vok magamra na szóval te tényleg ekkora idióta vagy már megbocsáss de ha ilyen okosnak hiszed magad akkor annyit tudhatnál hogy ne nézd magad semminek igen manapság a külső a lényeg de vannak normális lányok is akiknek csak a belső számít én nem értelek mert ha nem jársz bulizni és nem sportolsz és nem tetszik neked semmi lányokat szívatsz msn-en akkor honnan a f@szomból akarsz te 1 bnőt??? Másodszor magyarázat feeling: figyi először bíznod kell magadban ne figyelj oda másokra próbáld meg magad jól érezni helyeken és változz meg mert ez igy nem lesz jo... keress interneten csajozási tippeket vagy hasonló hogyan kell 1 lánnyal beszélni probáld vissza fogni magad hogy ne szivasd a lányokat hanem szeresd és viselkedj kedvesen!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Elolvastam:)

Vannak későn érő fiúk, te is közéjük tartozol ezek szerint. De egyszer ezek a srácok is "megérnek". Megérnek akár egy kapcsolatra is.

Kicsit hasonlítunk, 18 évesen lett nekem is először barátom (akivel amúgy most is együtt vagyunk), nem nagyon jártam bulizni, és én is érdekesen szemléltem a mai világot.

Aztán jött a nagy Ő. És akkor minden megváltozott. Nyitottabb lettem új dolgok felé is.

Biztosan van olyan lány, aki olyan fiúra vágyik, mint te. Csak várj vele, és ne görcsölj rajta. Nekem is egyik nap még nem volt senkim, majd másnap már a barátomnak tudhattam, pont akkor mikor nem számítottam rá.

A legjobb dolgok mindig váratlanul történnek:)

2010. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a helyzeted. De talán a gondolkodásoddal van a baj, hogy úgy érzed Te nem vagy elég jó. Nem így kéne felfogni. Nem szabad görcsölni ilyeneken. Egy ideig én is ilyen voltam, de aztán rájöttem, hogy tök felesleges megfelelni másoknak ha én még akkor sem érzem magam jól a bőrömben ha mások szavát lesem. Vagy, hogy mit gondolnak rólam. Mostmár nem érdekel. Gondoljanak azt amit akarnak.

Én úgy is jól fogom érezni magam. :) Tudod :ők nevetnek rajtam mert más milyen vagyok, de én is nevetek rajtuk , mert ők mind egyformák! És ez valóban igaz.

Ne az számítson, hogy más mit mond, hanem az, hogy TE jól érezd magad a bőrödben.

Az ,hogy vékony vagy semmit nem jelent. Nagyon sok vékony srácot látok, és még is van barátnőjük.

A pattanások ellen: szerintem ha nagyon súlyos menj el bőrgyógyászhoz biztosan adni fog valami jó szert ami eltűntetni. (Még azt hozzátenném, hogy azt én sem értem, hogy van aki mindig zsíros ,olajos kajákat eszik, alkoholt iszik napi rendszerességel, mellesleg hozzá dohányzik és olyan sima a bőre mint a baba segge...Persze lehet mondani azt is, hogy genetika- de tudod mindig a jó emberekkel b@szik ki Isten :):DD )

Viszont tudok neked ajánlani egy jó szert , amit patikákban/drogériákban lehet kapni a neve Aknesol.

Én kb 2 éve használom rendszeresen. Azóta sokkal szebb lett a bőröm. Előtte a homlokomon voltak kisebb, de sok kis patti, most teljesen eltűntette. Ugyan még midngi kijönnek de ha kened egy nap legalább egyszer(mondjuk este), akkor elmúlik 1 héten belül. Nagyon hatásos. Előszőr mindennap 2x kell használni, hogy legyen eredménye.Kb 1100 ft -ba kerül.De megéri . Annyi ,hogy egy kicsit kiszárítja a bőrt,de mellette hidratáló krémet lehet használni úgy jó. :D

A bulizásról meg annyit, hogy ha nem szeretsz bulizni azzal nincs semmi baj. Én sem szoktam járni. Nem tartom létfontosságú dolognak.

Szerintem csak változtasd magad át egy kicsit belsőleg:)

Fogd fel másképp a dolgokat. Ne így , mert ez nem vezet semmi jóhoz. Ha úgy akarod, kívülről is változz meg. Menj el fodrászhoz,vegyél új ruhákat.

Nem tudom mennyire segítettem, de szerintem semennyire:D

De azért próbálkozok. Mondjuk én is majdnem ugyanilyen helyzetben vagyok :) CSak annyi, hogy engem már nem érdekel ez az egész :D

üdv-

2010. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Nincs gond haver, kondizz, 1 év és meg lesz a testfejlődés;)

Akkor már jól fogsz kinézni.Hány centi vagy?Írtad, hogy mindenki 2 fejjel magasabb mint te.

A csajozásnál meg annyira nem számít a kinézet, vannak csajok akik kifejezetten a vékony pasikra buknak, tehát akár most is lehet barátnőd, feltéve ha udvarolsz nekik, mert a nőknek kell hogy legyen büszkeségük, hogy ők nemet mondhassanak, hogy ott legyen nekik ez a kis lehetőség, hogy elutasítanak:D

Kicsit szenyóság ez így, de ez afféle férfiassági teszt, ha mersz csajozni és lesz.rod ha elutasít egy csaj akkor sikered lesz akár úgy is, hogy nem vagy izmos.

20f

2010. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést akár énis írhattam volna.kivéve az msn es részt, ja és nem vagyok nagy lángész sem:/.úgyhogy várom énis a válaszaitokat:)
2010. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Na, akkor most énis mesélek. Igen nekem is zsíros a bőröm, pattanás, miteszer amit el lehet képzelni. Nehezemre esik a csajozás. Aztán egyszer elmentem a barátaimhoz LANozni, és akkor volt egy lány szülinapi bulija, át lettünk hivva. Szépen mindenki (4en fiúk + én) kicsípte megát, megvasaltam fess hajamat, és púder az arcomra (hogy normálisan nézekk ki). Elmentünk a buliba. Hát nemvolt sok pia, 3 vodka (1,5L) meg egy 2 üveg vbk. meg pár Bacardi breezer. szóval senki nem mondhatta magáról hogy bebaszott. Én leültem szépen magányosan a hintaágyra... kiemelem még 1x, nemittam sokat csak annyit hogy oldódjon kicsit a hangulatom.). felugrott mellém a házigazda kutyája elkezdtem símogatni. látta a lány hogy elvagyok a kutyával mellémült és közösen simogattuk, aztán a kezem a kutyusról ment szépen rá a combjára, majd megfogtam a kezét és megcsókoltam. aztán pedig be ágyába, és ott smároltunk tovább. jelzem ő volt a házigazda... neki volt szülinapja és otthagyta a többieket és inkább velem jött. szóval ebből azt akarom kihozzni, hogy picit hacsak 2 pohár vodkanarancsot iszol már bevállalósabb vagy. aztán pedig ha még használsz púdert, meg finom parfümöt, és a legfontosabb hogy eljársz otthonról akkor te is járhatsz így. remélem értetted. üdv! :D
2010. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Néhány dologban hasonlítunk. Nyugi, nem Te vagy az egyetlen, akinek 18 évesen még nem volt párkapcsolata. Nekem sem, volt, pedig én is 18 vagyok, csak én éppenséggel lány. 

A pattanások ellen bőrgyógyász tanácsát kéne kérned, vagy elmenni kozmetikushoz nagykezelésre, és valamilyen arctisztítót használni.

Bulizni én se nagyon szeretek, általában egyszer-kétszer elmegyek egy évben és kész. Bár a barátnőim folyamatosan rángatnának fel, mert nem igazán értik, hogy nekem nem ebből áll a világ.

Szerintem jó dolog, hogy érdekel a természet. Én például szívesen nézem a tájat, minden különösebb ok nélkül. Olyan jó nézni a természetet.

Ha a testalkatoddal van gondod, akkor menj el konditerembe, járj futni, sportolj valamit.

Próbáld valamivel növelni az önbizalmad, legyen az hobbi, vagy önbizalomnövelő mondatok, mint például: Klassz pasi vagyok. Szeretem magamat. Elfogadom magamat, olyannak, amilyen vagyok. És ehhez hasonlókat. Előbb-utóbb lesz hatásuk, hidd el. 

Mások véleményét pedig próbáld meg figyelmen kívül hagyni. Ne érdekeljen, hogy esetleg hülyének néznek, vagy furcsának találnak. Az a lényeg, hogy Te szeresd önmagadat úgy, ahogy vagy! Szerintem az én környezetem is igencsak furának talál engem, de nem érdekel, én jól érzem magam így, ahogy vagyok, ha nem tetszik nekik, akkor nem kell velem szóba állni és kész.

Remélem sikerül elhatározásra jutni, és fejleszteni önmagadat. Ne félj a változástól. Adj bele mindent! :) Sok sikert!

18/L

2010. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

előző vagyok, szóval igen el sem mondtam. egy ideig én sem szerettem discoba,buliba járni, mert nagyon rá voltam kattanva a dubstepre, az pedig elég csúnya zenestyle:


http://www.youtube.com/watch?v=dvoF9IU7MR4

http://www.youtube.com/watch?v=nGyJbMCfjRU

http://www.youtube.com/watch?v=YpAePSP-ni4


ígyhát a barátaim lelki sérültnek hittek, egy idő után kezdtem rájönni, hogy igen ez tényleg sok lesz már, és elkezdtem hallgatni populárisabb zenéket, ami jelenleg menő. Fél évig szenvedtem de aztán megszerettem ezeket a zenéket. (köszönöm Rise.FM) Mostmár szeretem a bulikat, mert olyan zenéket játszanak amit ismerek, és szeretek (?) és tudok rájuk bulizni. És mostmár nemérdekel az arcomról ki mit gondol, héten megyek én is bőrgyógyászhoz, és kérek gyógyszert, ami remélem fél év alatt rendbeszedi az arcom és jövőre már pozitívan kezdem az évet. úgyhogy fel a fejjel.

2010. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!