Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet meg erőszakolták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandor3232 kérdése:

A barátnőmet meg erőszakolták amikor elvesztette, hogy lehet túl lépni ezen?

Figyelt kérdés

A barátnőm 20 éves és 18 évesen amikor elvesztette a szüzességét meg erőszakolta az akkori barátja és kényszerítette hetekig hogy feküdjön le vele, mert ha nem akkor el mondja az összes ismerősének hogy meggyalázta.


Ő azt mondja hogy szexuálisan és érzelmileg túl lépett ezen és egyáltalán nem veszi észre hogy ez hatással van rá, ahogy észre vettem ez igaz. Nagyon erős lány.


Viszont én nem tudom túl tenni ezen magam, már napokig nehezen alszok, alig eszek és a szex se megy...


Mondtam hogy menjünk el pszichológushoz, és beszéljünk egy hozzáértővel, viszont ő nem akar beszélni erről és el akarja felejteni, viszont én lehet nem tudom.


Mit csináljak hogy újra jó legyen a kapcsolatunk?



2021. ápr. 25. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Hihetetlen, hogy rólad szól az ő tragédiája. Eszméletlen.


Ha te nem tudod ezt feldolgozni, járj te orvoshoz.

2021. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

akkor menj te egy pszichológushoz... Te nehezebben dogozod fel, mint ő + újra és újra felhánytorgatod neki.. emlékeztetve ezzel.


békélj meg vele.

2021. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Te menjél el pszichológushoz, neki látszólag nincs erre szüksége.
2021. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Elég hasonlót éltem át mint a barátnőd. Szerintem ha nem akarja ne eröltesd mert lehet csak felzaklatja.

Inkább te próbáld feldolgozni ezt magadban.

2021. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Az erőszaktevőt fel kell jelenteni és megbüntetni! Te megteheted, hogy otthagyod ha nem teszi meg, de gondold el hogy ómekkore teher az is amikor a per miatt feltépődik minden sebe! A sok hülye válaszadó, aki azt mondja hogy a lány túltette magát arra nem gondol, hogy csak szégyellné hogyha napvilágot látna az ügye! Zsarolta az a disznó hogy kiteregeti, ha nem szexel vele tovább! Látszik hogy még gyerekek vagytok!
2021. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Ne zaklasd vele! Ahányszor felhozod, fejben újra átéli.

Basszus, nem a te szörnyűséged, nincs jogod feltépni a sebeit.

2021. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

"A sok hülye válaszadó, aki azt mondja hogy a lány túltette magát arra nem gondol, hogy csak szégyellné hogyha napvilágot látna az ügye!"


Tehát marad továbbra is az ő ügye. Ha rákényszeríted arra, amit nem akar, miben is vagy jobb, mint az erőszakoló?

2021. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Ő élte át ezt a traumatikus élményt, nem pedig te. Úgyhogy a továbbiakban te nem hozhatod fel ezt a témát előtte, de ő megteheti, hogy beszéljen róla neked.

Saját magad feldolgozhatod, ha ennyire megérintett, őt nem kell ebbe belevonni, egyedül elmehetsz pszichológushoz.

Mivel ő élte át, ő a prioritás és őt kímélned kell.

Ezerszer kártékonyabb és traumatikusabb, ha erről beszélsz neki és kényszeríteni akarod, hogy beszéljen róla. Nem veled történt, nem rólad van szó, kizárólag magadban kell ezt megoldanod nélküle. Ha pedig erre nem vagy képes, ergo nem tudsz egy traumát átélt emberrel együtt lenni, akkor nem is kell vele lenni.

2021. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Istenem, örülj neki, hogy ő túllépett rajta, és nem lát mindenkiben betegesen potenciális nemi erőszakolót.


Nekem sajnos tetszett ilyen nő, nem bírta elhinni, hogy nem akarom megerőszakolni. Ilyenektől kell menekülni. Ha viszont így folytatod, ő fog tőled, jó okkal.

2021. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Csak a többieket tudom ismételni. Ha nem vagy képes túllépni ezen - akár szakember segítségével, TE egyedül, akkor inkább szakíts vele. Nem hiányzik a barátnődnek, hogy újra és újra emlékeztesd erre. Örülj neki hogy inkább túllépett ezen. Gondolom nem lehetett egyszerű. Úgy csinálsz mintha te lennél az áldozat, holott ő élt át ekkora tragédiát.
2021. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!