Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a haverjaival a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a haverjaival a rosszlányokat hívogatta, mit reagáljak erre?

Figyelt kérdés
Ma egész nap távol volt, itthon elmesélte, hogy az egyik haverja aki egyben a munkatársa is, felhívott pár lányt telefonon a rosszlányokról, de ő nemet mondott erre, és nem csalt meg. Én nagyon kiakadtam, és nem is tudom, hogy innentől hogy bízzak meg benne, vagy elhigyjem-e, hogy itt megállt a story. Főleg, hogy volt olyan ma, kb 1 órán keresztül, hogy nem lehetett elérni, a telefont nem vette fel...

2021. ápr. 26. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Pont 1 órára? Az sem természetes hogy folyamat hívogató, bár ezek után én nem bíznék benne.
2021. ápr. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondjak hogy az ember a baratjarol ismerszik meg...
2021. ápr. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Kidobnám, mivel végtelenül buta ember, ha ezt elmondta.
2021. ápr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Semmi rosszra nem kell gondolni.

A rosszlányok oldalon ugyan olyan lányok vannak mint itt. Csak képpel vallalnak dolgokat.

Amúgy ha azt nézzük még jófej volt hogy elmondta

2021. ápr. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Lapát. Vajon miért nem volt elérhető 1 óráig... 😏
2021. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Gondolkozz! Ha tényleg elment volna valamelyik lányhoz, akkor ezt se mondta volna el.
2021. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

"Nem volt elérhető 1 óráig"


???


Nekem rengetegszer le van némítva a telefonom és ha épp akkor nem a képernyőjét nézem akkor nem veszem észre ha hívnak. Nyilván ha a párommal, barátaimmal, családdal vagyok akkor nem a telefont nyomkodom.

2021. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Gondolj már bele amúgy, hogy a pasid is milyen lehet, ha ezek között az emberek között érzi jól magát...
2021. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na egyébként ott nincs sok hívogatni való, minden le van írva a csaj oldalán. Maximum az árakról lehet érdeklődni teloban és időpontot egyeztetni meg címet kérni. Na ez max 5 perc, de h vegig megy ezen, akkor már elmenni kell a cimre...
2021. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy csak poén volt, én meg eltúlzom az egészet. Ma megfogtam magam, és elutaztam pár napra a szüleimhez másik városba, addig lesz ideje gondolkodni a humorérzékén...
2021. ápr. 26. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!